Metamorfozy w Happy Clinic 7 sierpnia

1108

Klinika medycyny estetycznej Happy Clinc dr Iwony Manikowskiej jest organizatorem cyklicznych pokazów  pod nazwą Metamorfozy adresowanych do lekarzy, zajmujących się tą dziedziną.  W czasie tych spotkań pacjentki poddawane są zabiegom z wykorzystaniem preparatów nowej generacji do przywracania efektów wizualnych starzejącej się z wiekiem skóry na twarzy, szyi i ciele.  Najbliższy pokaz z cyklu Metamorfozy prowadzony przez dr Iwonę Manikowską i dr Jerzego Iskrzyckiego  z gdańskiej kliniki Wyspa Medycyny Przyjaznej odbędzie się 7 sierpnia w Happy Clinic na Saskiej Kępie w Warszawie. 

Do zabiegów wykorzystane zostaną preparaty z serii  HYAL SYSTEM, których dystrybutorem jest spółka Aluna Medical.  Jest to nowa generacja preparatów służących do wypełnień z kwasem hialuronowym, który z uwagi na swoje naturalne właściwości nawilżające, poprawia i pozwala zachować jędrność i elastyczność skóry. Zabiegi poprzedzone są wnikliwą konsultacją medyczną i dopiero w ich wyniku, lekarze decydują o doborze i możliwości ich aplikowania. Każda nowość budzi zawsze pokusę dla pacjentów do udziału w cyklicznych pokazach Metamorfoz w Happy Clinic.

Bogaty materiał filmowy i fotograficzny z tych sesji udostępniany jest klinikom medycyny estetycznej, a także w mediach społecznościowych oraz na stronie Happy Clinic.  Na portalu www.liderzyinnowacyjnosci.com zamieszczamy z kolei cykl publikacji o efektach stosowania innowacyjnych preparatów.  Są to m.in. opinie pacjentek poddanych zabiegom w czasie pokazów w ramach Metamorfoz.  Pierwszą relację zamieścimy bezpośrednio po zakończonych pokazach. (JC)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here