Międzynarodowa konferencja „Sztuczna Inteligencja w Okulistyce 2022″

1246

Fundacja Wspierania Rozwoju Okulistyki „Okulistyka 21” wraz z Uniwersytet Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie są organizatorami pierwszej w Polsce międzynarodowej konferencji „Sztuczna Inteligencja w Okulistyce 2022″, która odbędzie się 3 czerwca 2022 w formule online.

Jej celem jest stworzenie przestrzeni naukowej umożliwiającej wymianę wiedzy o najnowszych możliwościach praktycznego wykorzystania sztucznej inteligencji w okulistyce i optometrii. Prelegentami będą eksperci sztucznej inteligencji z Ameryki, Azji oraz Europy oraz przedstawiciele firm zajmujących się opracowaniem algorytmów sztucznej inteligencji wykorzystywanych w medycynie.

Wydarzenie obejmuję 5 sesji, podczas pierwszej z nich zostaną przedstawione najnowsze osiągnięcia naukowe z Azji i Europy, podczas dwóch kolejnych sesji zostaną przedstawione najnowsze osiągnięcia naukowe z Polski, a następnie z USA. Piąta sesja konferencji zakłada wystąpienia firm, które przedstawią urządzenia medyczne wykorzystujące sztuczną inteligencję. Upamiętniając postać Kazimierza Noiszewskiego, wygłoszony zostanie wykład jego imienia.

Konferencja odbędzie się w języku angielski, z zapewnionym tłumaczeniem symultanicznym na język polski, skierowana jest do wszystkich zainteresowanych rozwojem sztucznej inteligencji w medycynie – lekarzy, lekarzy okulistów, optometrystów, informatyków, a także studentów.

Fundacja Wspierania Rozwoju Okulistyki „Okulistyka 21”

Szczegółowy program oraz rejestrację znajdą Państwo na stronie internetowej: https://aiinophthalmology.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here