Modułowe oprogramowanie Daktela

756

Komunikacja jest alfą i omegą naszego życia społecznego, ale w biznesie jest to podwójnie prawdziwe. A prawidłowa, czyli szybka i niezawodna komunikacja z klientami to podstawa każdego udanego biznesu. W dzisiejszych czasach klient chce mieć wszystko załatwione jak najszybciej, czy jest to zamówienie, dodatkowe informacje do zakupu czy załatwienie reklamacji, dlatego tak ważne jest zarządzanie komunikacją wszystkimi dostępnymi kanałami – od telefonów, maili po webchat czy SMS.

Jeśli klient nie otrzyma w odpowiednim czasie niezbędnych informacji, po prostu odchodzi do konkurencji i nigdy już do nas nie wraca. Podobną sytuację przeżyli klienci jednego z najsłynniejszych słowackich portali – Muziker.sk podczas ostatniego przedświątecznego zgiełku. Muziker jest również obecny ze swoimi usługami w Polsce.

Dlatego też następnej wiosny portal Muziker.sk zdecydował się na zakup specjalnego oprogramowania komunikacyjnego, które pomogłoby w jak najszybszym i jak najbardziej niezawodnym obsłużeniu tysięcy telefonów, e-maili i innych wiadomości od swoich klientów. Po starannym podjęciu decyzji wybrane zostało oprogramowanie Daktela, które może ujednolicić całą komunikację w jedną przejrzystą aplikację.

„W Dakteli szczególnie doceniamy fakt, że obejmuje praktycznie wszystkie możliwe kanały komunikacji, dzięki którym klient się z nami komunikuje – od pierwszej prośby, przez rozwiązanie zamówienia, po ewentualne reklamacje. Wraz z dynamicznym rozwojem naszego e-sklepu, potrzebowaliśmy mieć pełną kontrolę nad komunikacją, a tylko to oprogramowanie to umożliwiało” – powiedział e-shop manager Peter Minich ze sklepu Muziker.sk.

Praktycznie każda firma, większa czy mniejsza, może skorzystać z niektórych korzyści wynikających z używania modułowego oprogramowania komunikacyjnego Daktela. Na przykład otrzymujesz pełny przegląd bieżącej komunikacji z poszczególnymi klientami, a jednocześnie zawsze masz pod ręką ważne informacje o każdym z nich. Istotną korzyścią jest również to, że Daktela oszczędza czas i pieniądze, ponieważ w firmie unikasz powtarzających się telefonów czy e-maili i zyskujesz długoterminowego zadowolonego klienta.

Oprogramowanie komunikacyjne Daktela umożliwia również pełną integrację innych aplikacji firmowych. Połączenie CRM z innymi systemami pozwala na zarządzanie informacjami z jednego bezpiecznego miejsca, w którym rejestrowane są wszystkie zgłoszenia (wymagania) danego klienta lub firmy. Dla wielu firm ważne jest również to, że Daktela zapewnia wysokiej jakości wsparcie techniczne – jej eksperci są dostępni 24/7/365 – w różnych językach, w tym polskim.

Źródło informacji: Daktela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here