Najlepsze projekty ostatniego roku – nominacje w konkursie Property Design Awards 2020

1259

Konkurs Property Design Awards 2020 wkracza w kolejną fazę. PropertyDesign.pl nominuje zwycięzców w 10 kategoriach, których wyłaniają internauci w drodze głosowania. Głosowanie i Jury będzie trwało do końca stycznia 2020 roku. Lista laureatów ogłoszona zostanie podczas uroczystej Gali w trakcie 4 Design Days 2020. Organizatorem konkursu Property Design Awards 2020 jest Grupa PTWP, wydawca portali PropertyDesign.pl, PropertyNews.pl, organizator 4 Design Days 2020.

 Konkurs ma za zadanie nagrodzić najlepsze projekty komercyjne i publiczne w Polsce oddane do użytku do końca 2019 roku. Ogłoszenie zwycięzców – którzy zostaną wybrani na podstawie głosowania internautów oraz Jury –  nastąpi 6 lutego 2020 roku podczas uroczystej Gali wręczenia nagród Property Design Awards 2020 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku i będzie towarzyszyć V edycji 4 Design Days.

W dniach 6-9 lutego 2020 r. w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku, odbędzie się V edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Więcej o wydarzeniu: www.4dd.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here