Najnowsza generacja preparatów do wypełnień i mezoterapii spełniła oczekiwania pacjentek w Happy Clinic

1754

Po grudniowych Metamorfozach w gabinecie medycyny estetycznej dr Iwony Manikowskiej – Happy Clinic, pacjentki bezpośrednio po zabiegu mogły wracać do aktywności zawodowej. Najnowsza generacja preparatów służących do wypełnień i mezoterapii z kwasem hialuronowym, aplikowanych podczas zabiegów, nie zostawiała na twarzach pacjentek żadnych śladów. Od tradycyjnej mezoterapii nowa metoda różni się liczbą nakłuć. Zaledwie trzy zastrzyki na linii kości jarzmowej i jeden w okolicy marionetek wystarczą do uzyskania doskonałego efektu.

Każda nowość budzi pokusę dla pacjentów do udziału w cyklicznych pokazach Metamorfoz w Happy Clinic. Zabiegi poprzedzone są wnikliwą konsultacją medyczną i dopiero w ich wyniku, lekarze decydują o doborze preparatów  oraz możliwości ich aplikowania.

– Każdy z nas starzeje się inaczej. Ma inne wymagania i potrzeby dla swojej skóry i ciała, dlatego każdorazowo niezbędna jest indywidualna konsultacja – wyjaśnia dr Iwona Manikowska, właścicielka Happy Clinic.  – Zaawansowane technologicznie produkty stosowane w medycynie estetycznej przynoszą najlepsze efekty wizualne, tylko wtedy jeśli są odpowiednio dobrane do konkretnej osoby. Wspólnie z dr Jerzym Iskrzyckim z gdańskiej kliniki Wyspa Medycyny Przyjaznej, z którym prowadzimy dzisiejsze warszawskie Metamorfozy w Happy Clinic, wybieramy dla każdej z pacjentek najlepszy dla niej zabieg. Wykorzystujemy do tego preparaty nowej generacji, które na polski rynek sprowadza firma Massmedica.

Innowacyjne wypełniacze tkankowe na bazie kwasu hialuronowego  Cytosial, produkty Ejal40 do głębokiej rewitalizacji oraz dermokosmetyki Endor o właściwościach silnie indukujących produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, to tylko niewielka część bogatej oferty rynkowej spółki Massmedica dla gabinetów medycyny estetycznej.

– Oprócz dostępnych już od pewnego czasu na polskim rynku uznanych w świecie medycyny estetycznej preparatów firmy Cytosial stosujemy dziś  całkowicie nowy preparat Ejal40 – kontynuuje dr Iwona Manikowaka. – Jest to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej wykorzystywana do odbudowy podstawowej struktury macierzy pozakomórkowej, a tym samym skóry. Ten nowatorski preparat zwiększa naturalną, biosyntetyczną zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Cztery wstrzyknięcia tego preparatu wystarczą do uzyskania efektu, jaki powstaje w tradycyjnej mezoterapii po dokonaniu 50-60, albo i więcej nakłuć na twarzy. Komfort zabiegu preparatem Ejal40 jest nieporównywalny i pacjentki to doceniły. – Nie pozostawia na twarzy żadnych śladów, obrzęków, ani sińców, podkreśla Żaneta Buczek, uczestnicząca w cyklicznym spotkaniu Metamorfoz. – To jest ogromna zaleta dla tego typu zabiegów. Byłam zaskoczona, że on trwał tak krótko i był bezbolesny. Nigdy przedtem nie miałam zabiegów na twarz robionych strzykawką, bo bardzo się tego obawiałam. Tym razem skorzystałam z sugestii pani doktor Manikowskiej i po czterech latach korzystania z usług gabinetu Happy Clinic zdecydowałam się na zabieg preparatem Ejal40. Jestem bardzo zadowolona z efektów i z tego, że mogę prosto z gabinetu medycyny estetycznej udać się do pracy.

Kilkanaście pacjentek zadowolonych z efektów zabiegów przeprowadzonych wspólnie przez dr Iwonę Manikowską i dr Jerzego Iskrzyckiego  podczas w cyklicznych pokazów Metamorfoz w Happy Clinic to najlepsza rekomendacja dla profesjonalizmu specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i nowatorskich produktów oferowanych na polskim rynku przez firmę Massmedica.

Jolanta Czudak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here