Nowe oddziały ENEL-MED i ESTELL w Domu Mody Klif

926

Grupa ENEL-MED uruchomiła nowy oddział centrum medycznego enel-med oraz klinikę medycyny estetycznej i stomatologii ESTELL w Domu Mody Klif. To nowe miejsce na medycznej mapie Warszawy, ukierunkowane szczególnie na szeroko pojęte zdrowie kobiety i jej najbliższych. Nowa placówka enel-med wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, w tym jedyny w Polsce specjalistyczny ultrasonograf Samsung HERA I10.

Z kolei w klinice ESTELL klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała, wykonywanych za pomocą nowoczesnych urządzeń, m.in. Fotona Spectro SP. Podczas śniadania prasowego inaugurującego działalność nowego oddziału centrum medycznego enel-med oraz kliniki medycyny estetycznej i stomatologii ESTELL obecni byli eksperci z obu placówek, a także Miss Polski 2022 – Aleksandra Klepaczka współpracująca z kliniką ESTELL.

Nowe centrum medyczne enel-med i klinika ESTELL znajdujące się w DM Klif to kolejne otwarte w tym roku placówki należące do Grupy ENEL-MED, po oddziałach w Forest przy ul. Burakowskiej w Warszawie oraz w biurowcu React przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Grupa nie zwalnia tempa i aktywnie działa w kierunku poszerzania sieci placówek – jeszcze w tym roku planuje dalsze otwarcia oddziałów enel-med, m.in. w Warsaw Spire.

Cieszymy się, że sieć placówek enel-med stale się rozwija, dzięki czemu możemy być jeszcze bliżej naszych pacjentów. Od lat stawiamy na zrównoważony rozwój spółki, z naciskiem na poszerzanie wachlarza usług oraz podnoszenie jakości świadczeń medycznych i obsługi klienta na każdym etapie kontaktu z placówkami. Aktywnie inwestujemy w infrastrukturę i wysokiej jakości sprzęt, chcąc zapewnić pacjentom dostęp do nowoczesnych badań diagnostycznych i specjalistycznych zabiegów. Bezustannie udoskonalamy kanały komunikacji z pacjentami, jesteśmy tuż przed uruchomieniem nowej wersji naszej aplikacji mobilnej, z której korzysta obecnie ponad ćwierć miliona osób – mówi Jacek Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED S.A.

Nowe narzędzie umożliwi korzystającym jeszcze lepsze zarządzanie wizytami i dokumentacją medyczną, a dzięki odpowiedniej wymianie informacji między użytkownikiem i placówką zwiększy dostępność terminów do specjalistów. W 2021 r. z emisji akcji pozyskano środki w wysokości ok. 80 mln zł, co pozwala grupie na zaplanowanie kolejnych, po Dental Nobile Clinic, akwizycji w obszarze stomatologii, medycyny estetycznej oraz przychodni systemu opieki abonamentowej enel-care.

W placówce ESTELL Klif do dyspozycji klientów będzie wiele usług nie tylko z zakresu medycyny estetycznej, ale również kosmetologii i dermatologii. (IW)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here