Od noblistów do praktyków – błyskawiczna regeneracja skóry i natychmiastowy efekt

3119

Dermation to jeden z najskuteczniejszych w kosmetologii zabiegów wykorzystujących technologię  transdermalporacji. Wspaniale regeneruje i poprawia kondycję każdego rodzaju skóry. Doskonale ją nawilża i ujędrnia, stymuluje produkcję kolagenu, spłyca zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia o różnym podłożu i uszczelnia naczynia krwionośne. Przywraca twarzy młodzieńczy owal i opóźnia procesy starzenia. Jest skuteczny również w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Do opracowania tej nowatorskiej technologii wykorzystano przełomowe odkrycie kanałów transportujących w ludzkim ciele  wodę i jony w błonach komórkowych, dokonane przez amerykańskich noblistów w 2003 roku.

Ludzkie ciało zawiera około 70 proc. wody z rozpuszczonymi solami mineralnymi. Dzięki kanałom komórkowym możliwy jest transport jonów, czyli elektrycznie naładowanych cząsteczek i wody do wnętrza i na zewnątrz komórek. Badania  noblistów pomogły zrozumieć  zachodzące w organizmie procesy, związane z tym zjawiskiem. Wykorzystano je później do skonstruowania innowacyjnego urządzenia o nazwie Dermation, które służy do wykonywania niezwykle skutecznych zabiegów, wykorzystujących technologię  transdermalporacji.

Przy użyciu odpowiednio modulowanej w tym urządzeniu fali prądu, do wnętrza komórek dostarczana jest szeroka gama substancji aktywnych, regenerujących i odżywiających skórę twarzy lub ciała. – wyjaśnia kosmetolog Wioleta Szot, która wykonuje takie zabiegi w swoim gabinecie Kosmetologii Medycznej. – Działanie prądu wpływa na komórkę, która zachowuje się jak maleńki kondensator. Naładowuje się, co prowadzi do chwilowych zmian jej struktury i otwarcia porów błon komórkowych, przez które substancja aktywna dostarczana jest wprost do jej wnętrza. 

Dzięki takiej transdermalpolacji można wprowadzać w głąb skóry bardzo szeroką gamę koktajli zawierających substancje aktywne, m.in. takie jak: kwas hialuronowy, peptydy, bio-polimery, komórki merystematyczne,  koenzym Q10, spirulinę, kolagen, oraz wiele innych. W tej terapii wchłanialność składników aktywnych jest, aż 20 razy lepsza, niż podczas innych zabiegów odmładzających skórę.

Zastosowanie odpowiednich potencjałów elektrycznych inicjuje powstanie dodatkowych kanałów, które ułatwiają i przyśpieszają wnikanie składników odżywczych zawartych w kosmetykach do głębokich warstw skóry. Po zabiegu, czyli po zaprzestaniu działania napięcia elektrycznego, powstałe kanały zamykają się, odtwarzając ciągłą i integralną strukturę błony. Ta metoda jest bardzo skuteczna i może być  stosowana w przypadku zabiegów odmładzających. Nie powoduje efektów niepożądanych, a rezultaty widoczne są już od pierwszego zabiegu.

Sesje terapeutyczne są stosunkowo krótkie, a najlepsze wyniki uzyskuje się po przeprowadzeniu serii zabiegów (od 4 do 6 w przypadku zabiegów na twarz oraz od 8 do 10 na wybraną partię ciała.

Deramtion to 100 proc. bezpieczeństwa bez okresu rekonwalescencji, a efekty porównywalne sa z zabiegami medycyny estetycznej.

Dermation to prawdziwa rewolucja w gabinetach kosmetycznych   i klinikach medycyny estetycznej. Nie wszyscy jednak mogą z tych zabiegów korzystać.

Nie poleca się ich kobietom w ciąży, osobom z rozrusznikiem serca oraz z nadwarażliwością na którykolwiek z aplikowanych składników. Przeciwwskazaniem są także inferencje i podwyższona temperatura , zażywanie antybiotyków, a także zmiany zapalne na skórze w miejscu poddawanym zabiegowi. Nie można ich stosować również u osób z chorobą nowotworową, padaczką oraz z nieunormowaną cukrzycą. (JC)

Więcej informacja na facebooku Kosmetologia Medyczna Wioleta Szot

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here