Odbuduj bez wysiłku swoje mięśnie i ciało

2124

Jedynym nieinwazyjnym zabiegiem do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, rzeźbienia i budowy mięśni oraz liftingu pośladków jest MAGNE MEGA SCULPT. Technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności indukuje ponad maksymalną ilość skurczy mięśni, które nie są osiągalne w żaden innych sposób.  Można celować w izolowane mięśnie, które są trudne do trafienia dietą  lub dowolnymi ćwiczeniami. Bez względu na to, jak intensywny jest trening, niektóre obszary ciała są po prostu zbyt trudne do ukierunkowania.

MAGNE MEGA SCULPT® jest również świetną alternatywą dla pacjentów, którzy szukają niechirurgicznego liftingu określonych części ciała tj. brzuch, uda, pośladki, łydki czy ramiona. Bez skalpela można rzeźbić swoją sylwetkę.

Zabieg można robić jednocześnie czterema głowicami na różne partie ciała. Fot. dr Iwona Manikowska

MAGNE MEGA SCULPT jest idealny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy są na ogół w dobrej formie, prowadzą zdrowy tryb życia i mają zdrowy BMI. Jest to świetne narzędzie do budowy silniejszego rdzenia i redukcji małych torebek tłuszczu, które trudno wyeliminować za pomocą samych ćwiczeń. Może to być również korzystne dla tych, którzy nie mają wystarczającej ilości tkanki tłuszczowej, aby poddać się innym zabiegom rzeźbienia ciała. Zabieg sprawdza się również w przypadku diastazy poporodowej. Ważne jest również, aby pamiętać, że MAGNE MEGA SCULPT nie zastępuje zdrowego stylu życia i ćwiczeń, a bardziej jest dodatkiem do już zdrowego stylu życia.

O zabiegu

Zabieg trwa zazwyczaj 30 minut i zaleca się minimum 4 sesje, najlepiej w odstępie 2-3 dni. Nie ma wymaganych przestojów ani przygotowań. 20 000 to liczba wykonanych podczas jednej sesji intensywnych skurczy mięśni.  Rezultaty odczuwalne są już po pierwszym zabiegu, jednak większość pacjentów dostrzega efekty zabiegów dwa do czterech tygodni po ostatniej sesji. Wyniki będą się z czasem poprawiać.

Efekty  zabiegów

 19 proc. spadek masy tkanki tłuszczowej i o 17 proc. jednoczesny wzrostu masy mięśniowej

MAGNE MEGA SCULPT działa tylko na nerw ruchowy, nie oddziałując na nerw czuciowy – nie wywołuje bólu. Nerwy czuciowe nie są w stanie wykryć tak krótkiego impulsu, dlatego zabieg jest przyjemny, brak po nim zakwasów. Nie wymaga rekonwalescencji.

Metoda MAGNE MEGA SCULPT  jest niezastąpioną formą stymulacji mięśni. Nie możliwe jest wykonanie 20 000 brzuszków czy 20 000 przysiadów w zaledwie 30 minut. Możesz to zrobić tylko z MAGNE MEGA SCULPT!

Adam Bierzniewski, prezes Aluna Medical demonstruje działanie urządzenia

W trakcie zabiegu mięśnie kurczą się do poziomu maksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna dawka energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponad maksymalną lipozę.

Przeciwskazania do zabiegu:

kobiety w ciąży i w okresie połogu ( do 2-3 miesięcy po porodzie ), metalowe implanty w obszarze zabiegowym, rozrusznik serca i inne wszczepione urządzenia elektryczne, wkładka domaciczna miedziana, nowotwory, gorączka, ostre zakażenia bakteryjne i wirusowe oraz przepuklina pachwin

dr. Iwona Manikowska Happy Clinic, ekspert medyczny portalu liderzyinnowacyjnosci.com

Jeśli chcesz sprawdzić na sobie działanie MAGNE MEGA SCULPT  skontaktuj się z nami: redakcja@liderzyinnowacyjnosci.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here