Odkrywanie modowych okazji ‘’Explore mode ON”

522

Tej jesieni, ekskluzywny klub zakupowy Zalando Lounge rusza z kampanią kreatywną pod hasłem „Explore mode ON”. Każdego dnia, bez względu na miejsce i porę, na Zalando Lounge pojawiają się korzystne oferty z markową modą w cenach niższych nawet o 75 proc. Jest to pierwsza tak kreatywna kampania zachęcająca do odkrywania modowych okazji.

Zalando Lounge to ekskluzywny klub zakupowy, ale i źródło inspiracji, w którym klienci mogą zarówno odkrywać nowe marki, jak i odnaleźć luksusowe brandy, które już znają, w bardzo atrakcyjnych cenach. Od ponadczasowych klasyków, aż po dodatki w najgorętszych trendach sezonu – oferty dostępne na Zalando Lounge są tak zróżnicowane, że nie sposób im się oprzeć! Każdy fan mody znajdzie tu rzeczy nie tylko o niezrównanej jakości i w cenach niższych nawet o 75 proc.

Ekskluzywny klub zakupowy Zalando Lounge rozpoczyna kampanię pod hasłem „Explore mode ON”. Zachęca ona do odkrywania okazji modowych, które pojawiają się na platformie Zalando Lounge każdego dnia. Kampanii towarzyszy inspirowany światem gamingu film, którego bohaterka za pośrednictwem Zalando Lounge przenosi się w futurystyczny świat cyfrowej rzeczywistości.

Dzięki dostępnej w klubie modzie wciela się ona w postaci o różnych stylach – od sportowego looku athleisure po casualową stylizację łączącą wieczorową sukienkę-halkę z wojskową bomberką – aby uwolnić swojego ukochanego. Kampania – która startuje jednocześnie we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Szwecji, Danii oraz Finlandii – oddaje przesłanie Zalando Lounge, zgodnie z którym każdy dzień jest okazją do wyrażenia siebie poprzez modę. Hasło kampanii „Explore mode ON” zachęca do odkrywania okazji modowych, które pojawiają się w Zalando Lounge codziennie i pokazuje, jak dzięki nim na nowo odkryć siebie.

Youtube  https://youtube.com/embed/xEslCB3wwrA

Zalando (https://corporate.zalando.com) jest wiodącą w Europie platformą modową i lifestyle’ową. Założona w Berlinie w 2008 roku dostarcza pełen asortyment modowy do około 45 milionów klientów na 23 rynkach, oferując odzież, obuwie, akcesoria oraz produkty kosmetyczne. Asortyment obejmuje szerokie spektrum międzynarodowych marek zarówno znanych na całym świecie, jak i lokalnych. Zalando to platforma pierwszego wyboru dla poszukujących inspiracji, innowacji i interaktywnego doświadczenia zakupowego. Jako najmocniej związana z modą firma technologiczna w Europie, nieustannie opracowuje cyfrowe rozwiązania dla każdego etapu modowej podróży klientów, partnerów i innych współtwórców historii Zalando. Naszym celem jest to, aby stać się punktem wyjściowym dla mody – tak zwany Starting Point for Fashion – i miejscem, które dzięki swojej zrównoważonej filozofii wywiera pozytywny wpływ na ludzi i planetę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here