Operacje z zastosowaniem najnowszych technologii 3D i Verion tylko w Lublinie

1047

Takie operacje tylko w Lublinie. SPSK nr 1 stosuje technologię 3D w operacji oka. Do niedawna była to rzadkość nawet w skali kraju, teraz – w Lublinie – to już standard. Chodzi o najnowsze rozwiązania chirurgiczne technologii 3D w chirurgii leczenia wad refrakcji oka. Klinika Okulistyki Ogólnej i Dziecięcej SPSK nr 1 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie stosuje w tym celu niezwykle precyzyjną, najnowocześniejszą w Polsce aparaturę nawigacyjną Verion.

Najnowsza technologia, którą posługują się lekarze z SPSK nr 1 w Lublinie, służy do wykonywania operacji zaćmy z wykorzystaniem dodatkowych urządzeń nawigacyjnych. Dzięki temu można uzyskać najbardziej precyzyjne i pełne wyniki operacyjne.

Technologia 3D i technologia Verion pozwala na osiągnięcie perfekcyjnych wyników operacji i całkowitego zmniejszenia wady refrakcji. Rozwiązania te są w Polsce wciąż rzadkością. My w makroregionie jako jedyni posiadamy takie rozwiązanie – podkreśla prof. Robert Rejdak, kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej i Dziecięcej w SPSK nr 1 w Lublinie.

Refrakcja oka to proces, podczas którego dochodzi do załamywania promieni świetlnych odbijających się od obserwowanego obiektu lub przechodzących przez niego.

Autor: SPSK nr 1 w Lublinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here