Ostatni tydzień rejestracji do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

1094

Trwa ostatni tydzień naboru do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Udział w akcji to szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i zagranicy oraz okazja do darmowej reklamy. Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych.

— Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” powstała z myślą o przedsiębiorcach. Jej celem jest wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce i zachęcenie Polaków do podróżowania, niezależnie od pory roku. Jeszcze raz zachęcam wszystkich do udziału. Zostało tylko kilka dni na rejestrację — mówi sekretarz stanu w ministerstwie rozwoju Andrzej Gut-Mostowy.

Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca. Rejestrować można się do końca stycznia, za pomocą formularza na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Partnerzy, którzy wzięli udział w poprzedniej edycji, nie muszą się rejestrować. Wystarczy, że zaktualizują ofertę na swoim koncie. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

— Udział w projekcie „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to dla przystępujących do niej partnerów także doskonała okazja do darmowej reklamy. Polska Organizacja Turystyczna przeprowadzi kampanię marketingową dla partnerów w Internecie, mediach i środkach transportu — dodał prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

Akcja będzie promowana również poza krajem – w dziesięciu krajach, z których przyjeżdża do nas ponad 2/3 wszystkich zagranicznych turystów. Poza naszymi sąsiadami: Białorusią, Czechami, Litwą, Niemcami, Rosją, Słowacją i Ukrainą, to także Finlandia, Norwegia i Szwecja.

Akcję „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizuje Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Ministerstwem Rozwoju. Partnerem strategicznym inicjatywy są Polskie Linie Lotnicze LOT, a PKS Polonus i PKP Intercity wspierają ją jako partnerzy promocyjni. (MR)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here