Pełnia niesie rewolucyjne zmiany

1236

Ludzie od zarania dziejów wierzyli we wpływ pełni Księżyca na ich zachowanie i życie. Ile  jest prawdy w tych wierzeniach naukowcy jeszcze do końca nie zbadali, ale większość nie kwestionuje tych zależności. Najbliższa pełnia Księżyca, kiedy Srebrny Glob znajdzie się po przeciwnej stronie Ziemi niż Słońce, wypada 31 października o godzinie 15.49. Prognozy dla Polski w tym okresie są bardzo niepokojące.

Polska jest zodiakalnym Bykiem,  a najbliższa pełnia 31 października wypada właśnie w Byku. Słońce reprezentujące władzę znajduje się w Skorpionie w opozycji do księżyca. Jego patronem jest Pluton i Mars. Pluton raz daje władzę rządzącym, a raz  ją odbiera…. Mars, z kolei, mówi o zakończeniu tego co minęło… Skorpion wyciąga nastomiast skrywane przez władzę tajemnice.

Znaki pełni Byk (księżyc) i Skorpion (słońce)  reagują na nagłe zdarzenia. Księżyc w znaku Byka reprezentuje społeczeństwo. Jego pozycja jest w wywyższeniu, dlatego działa szczególnie silnie. Księżyc w Byku  (w wywyższeniu) miewa się znakomicie, jednak w koniunkcji z Uranem  czuje się jak przed skokiem ze spadochronem.

Uraniczna pełnia w Byku niesie rewolucyjne zmiany.  Zwiastują ją nasilające się protesty społeczne. To się nie miało zdarzyć!!! Jednak się dzieje na naszych oczach.

Księżyc, to nasze emocje, uczucia i wrażliwość. Czarny księżyc Lilith w znaku Byka jest od lat  nazwany demoniczną stroną duszy. Księżyc w Byku w koniunkcji do rewolucyjnego Urana, daje nagłe szokujące zmiany w relacjach.  Uran jest wolnością i największym liberałem. Nakazuje patrzeć w przyszłość i kieruje nas do przyszłości. Uran zabiera bezpieczeństwo do którego przyzwyczajony jest Byk. Ten znak będzie zmuszony porzucić swoje przyzwyczajenia i pójść do przodu.

Patronką Byka jest Wenus, która obecnie jest w Wadze (Wenus też jest patronką Wagi). Wenus w  opozycji do Chirona w Baranie, chce zmiany!!! Chce leczyć rany z przeszłości. Naprawić to, co wcześniej się nam nie udało.  Bez wątpienia jednak listopad przyniesie nam rewolucyjne zmiany.

Agnieszka, astrolog

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here