Połączenie sił przedsiębiorców to dzisiaj konieczność

369

Tworząc swoje struktury Ruch Społeczny Powszechnego Samorządu Gospodarczego /RS-PSG/  zakłada, że analizy, opracowania, postulaty i programy gospodarcze, pomogą przedsiębiorcom przy realizacji podstawowego dla nich dzisiaj zadania. Jest nim połączenie siły przedsiębiorców w celu obrony naszych firm i polskich zasobów oraz stworzenie warunków dalszego rozwoju.

Proponujemy przywrócenie w Polsce Powszechnego Samorządu Gospodarczego obejmującego wszystkich przedsiębiorców zrzeszonych w związku samorządowym o charakterze publiczno-prawnym, który będzie miał zasadniczy wpływ na rozwój regionów i duży udział w rozwoju całego kraju. Pełny tekst proponowanej ustawy o PSG i wiele innych tekstów dotyczących naszych propozycji można znaleźć na stronie www.ruchspolecznypsg.pl. Dołącz do nas.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składam przy opłatku wszystkim życzenia zdrowych i wesołych spotkań rodzinnych.  W NOWYM 2022 ROKU, życzę wszystkim lepszych dni bez: pandemii, drożyzny, napięć na granicy, kłamstw polityków oraz z miłością i  zrozumieniem bliskich a także opieki Opatrzności nad Polską.          

Andrzej Stępniewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here