Polski start-up z nagrodą UNLEASH Startup

731

Polska firma Talent Alpha zdobyła nagrodę UNLEASH Startup dla najlepszego start-upu technologicznego tworzącego rozwiązania dla branży HR. Talent Alpha tworzy platformę technologiczną, która dzięki samouczącym się algorytmom i wykorzystaniu tzw. Talent Science dopasowuje zespoły specjalistów IT do projektów po stronie klienta w czasie rzeczywistym.

Rozwiązanie umożliwia klientom przeszukiwanie bazy dostępnych w danej chwili specjalistów i znalezienie informacji o umiejętnościach danej osoby.

Specjaliści w czasie trwania projektu otrzymają natomiast informacje zwrotne o efekcie prac, swoich postępach, a także wskazówki nad czym powinni jeszcze popracować. „Otwieramy dla globalnego biznesu nowe, nieodkryte wcześniej źródło specjalistów. W samej tylko Europie Środkowo-Wschodniej jest około 700 tysięcy osób pracujących w ponad 25 tys. małych i średnich przedsiębiorstw technologicznych” – zauważył założyciel i prezes Talent Alpha Przemek Berendt.

W tegorocznej konferencji UNLEASH World dla przedstawicieli branży HR odbywającej się w Paryżu wzięło udział 4,5 tys. uczestników, 250 prelegentów z największych firm, 200 wystawców i 100 start-upów.

pulsHP.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here