Prognoza jasnowidza: tylko światło niesie świadomość

4737

Ziemia jest planetą pełną tajemnic, którą od tysięcy lat interesują się obce cywilizacje. Archeolodzy znajdują coraz więcej śladów potwierdzających te hipotezy. Najbardziej zagadkowa, choć trudna do udowodnienia jest teza, że nie jesteśmy na Ziemi jedynymi mieszkańcami. Dzielimy ją wspólnie ze zmiennokształtnym gatunkiem przybyłych z kosmosu jaszczurów, zwanych Reptilianami,  którzy posiadają zdolność przybierania ludzkiego wyglądu. Brzmi to niewiarygodnie, ale wiele osób wierzy, że ta zakonspirowana, dużo starsza od homo sapiens rasa, nie tylko rządzi światem, ale chce również przejąć władztwo nad naszą planetę.

Takie hipotezy potwierdzają też wizje znanej jasnowidz i uzdrowicielki Elżbiety Starko, która się nimi  podzieliła z internautami w nagraniu zatytułowanym „Ciemność i Światło”, nadanej w telewizji Świadomi TV.  Wizje pojawiały się w snach przez parę tygodni, tworząc w swojej fabule mroczny obraz rozpadu ludzkości. – Została mi pokazana piramida z przywódcami różnych państw i ich wzajemnych zależności, od położonych najniżej i pełnych gadzich żołnierzy, aż po szczyt z najwyższą radą. Na poszczególnych poziomach byli władcy narodów, powiązani jak marionetki z jaszczurzymi gadami gęstą  siecią nitek. Opętane i zatrute jadem marionetki w zamian za utrzymanie władzy,  przyjęły bez sprzeciwu ziemski plan wyniszczenia i depopulacji.  

To było jak film, który rozgrywał się przed oczami jasnowidza. W swoich wizjach Elżbieta Starko zobaczyła jak wojna biologiczna przetacza się przez świat. Gadzi żołnierze w podboju ludzkości mają ziemskich sojuszników emanujących energią władzy, nienawiści i bezkarności. Została jej pokazana rada gadających gadzich głów, również z genotypem ludzkim. Ziemscy sojusznicy mocodawców to pionki, wykorzystywane w grze o kulę ziemską. Kiedy jakaś scena przykuła mocniej jej  uwagę, mogła wykorzystując  zdolność wchodzenia w punkt, poszerzyć ten kadr i otrzymać odpowiedzi na zadawane pytania

 – Widziałam rywalizację między władcami w poszczególnych krajach, którzy sprzedali Reptylianom swoje narody. Kto pierwszy doprowadzi do ruiny swój naród otrzyma najwyższe miejsce na symbolicznym podium w zamian za władzę i pieniądze. Płakałam i krzyczałam we śnie widząc w tej zagładzie polski naród. Pytałam dlaczego musimy  wciąż tak cierpieć,  dlaczego nie możemy tu żyć w spokoju. Uzyskałam odpowiedź, że polskim naród ma cierpiętniczą karmą i pozwala od wieków na jego tłamszenie, niszczenie i przydeptywanie. To będzie trwać dopóki nie nauczymy się dokonywać właściwych wyborów i być mądrymi przed szkodą. Nikogo nie chcę straszyć, ale widziałam dokładnie podział narodu na dwie grupy. Jedną stanowiły osoby oświecone i świadome,  którym towarzyszyło światło, a druga grupa pogrążona była w mroku i ciemności.

Każdy sam musi zdecydować

Walka między światłem i ciemnością jest nierówna, ale to się zmieni wraz ze wzrostem ludzkiej świadomości, zapowiada jasnowidz. Sen o zagładzie można traktować  jako iluzję lub krok do poznania prawdy. Każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie – do czego dąży?  Jeśli do poznania prawdy warto wiedzieć kim są Reptilianie? Według sumeryjskich przekazów kosmicznych są to istoty, które przybyły na planetę Ziemia przed około 450 tys. lat temu. Inne nazwy pod którymi funkcjonują Reptilianie to gady, saurianie, czy jaszczury. Cywilizacyjnie znacznie przewyższają Ziemian. Ich celem jest zajęcie naszej planety i zapanowanie nad światem. Żyją w swojej społeczności hierarchicznie przypominającej wojsko. Posiadają zdolność przybierania ludzkiego wyglądu. Rozmnażają się łącząc z ludźmi.  Żywią się ludzką energią, szczególnie negatywną. Nie dążą do całkowitej zagłady ludzkości bo człowiek jest im potrzebny jako niewolnik. Zależy im na ludzkim DNA, które wykorzystują do ulepszenia siebie.  Można w to nie wierzyć, ale warto o tym wiedzieć.

Jak rozpoznać kto jest kim?

Nie jest to łatwe skoro Reptilianie i ich sojusznicy z ludzkim genotypem przybierają naszą postać. Są jednak pewne cechy, które ich charakteryzują, ponieważ są to jednostki o skłonnościach psychopatycznych, które manipulują i sterują innymi, wyjaśnia jasnowidz. Z czasem zmienia się też wyraz ich twarzy na której pojawiają się krzywizny i grymasy.

– Teraz trudniej będzie to ocenić, bo noszą maseczki, ale wystarczy obejrzeć zdjęcia sprzed lat niektórych polityków i biznesmenów, aby te zmiany dostrzec. To nie są zmarszczki pojawiające się z wiekiem, ale wyraźne i brzydkie grymasy. Rzadko patrzą w oczy swojego rozmówcy spuszczając wzrok. Można to zaobserwować zwłaszcza kiedy politycy przemawiają do narodu, informując ich o swojej trosce. Ich energia jest inna od ciała ludzkiego dlatego mają problemy, żeby się do niej dopasować. Bywają agresywni i nieprzejednani, ale potrafią się świetnie maskować. Maja dużą zdolność manipulowania ludźmi i są doskonale wyćwiczeni w mowie ciała.   

Według jasnowidz najwięcej istot z gadzim rodowodem jest właśnie wśród polityków,  biznesmenów i hierarchów kościelnych, ale  bywają też wśród uczonych i medyków.  – W mojej wizji pokazano mi władców narodu językiem symbolicznym. Na biało czerwonym tle zobaczyłam czarny napis władcy narodu, a potem wraz z upływem czasu było już białe tło i napis zdrajcy narodu. Zrozumiałam, że ta zmiana była uzależniona od wzrostu świadomości społecznej, która wydobywa się z ciemności i mroku symbolizowanej przez dwie kule. Jedna była ze światłem, a druga z ciemnością. Światło odpychało mrok i zamieniało go w pył. Ciemność odchodziła w niebyt. Ta walka teraz trwa i nie jest jeszcze wyrównana, ale światło niesie świadomość.  Ludzie chcą poznać prawdę, bo wiedzą i widzą te zagrożenia. Nikt nie musi wierzyć w moje wizje. Może to są tylko sny i nie mam racji, ale sami popatrzcie!

Naród się w końcu przebudzi

Zmiany są nieuniknione, ale sytuacja ulegnie zmiany dopiero kiedy powstanie ruch oddolny. W wizji jasnowidza przebudzeniu suwerena towarzyszyła olbrzymia światłość. Nie było już żadnych partii ani  władczych sił. Ruch oddolny usunął zdrajców narodu.  – Poczułam ogromną ulgę w moim śnie, że nadejdzie karmiczna sprawiedliwość.  W tej wizji pojawił się transparent Komitet Reform. Wejdą do niego osoby sprawdzone pod kątem braku przynależności do gadów. Wyeliminowane zostaną osoby, które mają takie wzorce lub gadzi genotyp. 

Wszelka prawda co próbowano zrobić z ludźmi globalnie i z naszym narodem w wyniku wojny biologicznej, zostanie narodowi ujawniona, podkreśla jasnowidz.  To już można zrobić tylko potrzeba jeszcze większego uświadomienia ludzi. Głoszenie prawdy w mediach jest ważnym zadaniom w moich wizjach. Media też zostaną zdrajcom odebrane. – Dbajmy o swoje światło płynące z naszej Duszy – zaleca jasnowidz, -odwoływanie się do tego światła, pomimo bezradności i zapętlenia w życiu, wynikającego z realizacji planu gadów, jest konieczne. Światło niesie świadomość, mądrość i spokój,  Wszystkie inne rzeczy mogą nam odebrać, ale nie światłość. To jest  lekarstwo, ratunek i nadzieja za zmiany.  Te proces już się zaczyna.(JC)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here