Prognozy astrologiczne dla Polski w 2021 roku

5779

Mija rok pełen obaw i niepokoju dla większości Polaków, ale nadchodzący nie dla wszystkich będzie lepszy od poprzedniego. Według prognoz astrologicznych W 2021 r. dokona się wiele zmian w życiu każdego znaku zodiaku – będą one wręcz wymuszone przez obecny rok. W 2020 wszyscy przeżywaliśmy prawdziwe trzęsienie ziemi. Jego długofalowe skutki odczujemy także w nadchodzącym roku. Nie ominie to Polski, a także większości polityków z pierwszych stron gazet.

Prognozy są przewidywaniem tego, co specjaliści potrafią  wyczytać z układu gwiazd. Można im wierzyć, albo nie, ale warto wiedzieć co nas czeka i co może się wydarzyć. „W chaldejskim porządku świata rokiem 2021 rządzić będzie planeta Saturn. Pamiętajmy jednak, że rok astrologiczny zaczyna się w momencie wiosennego przesilenia, które w roku 2021 będzie mieć miejsce 20 marca. Przez pierwsze trzy miesiące roku światem władać będzie jeszcze Księżyc. Rządy Saturna potrwają zatem do wiosennego przesilenia w roku 2022 –  tłumaczy astrolog Piotr Gibaszewski.

I dalej wyjaśnia „ Saturn symbolizuje ciężki trud, ograniczenia, restrykcje, dystans, lęk, cierpienie. Jego liczbą jest czwórka. .. W numerologii kabalistycznej liczba roku 2021 redukuje się do piątki. Liczba ta ma naturę gorącą, buntowniczą, aktywną, ekspresywną. Symbolizuje sztukę, twórczość, media, kreację i wolność. W różnych systemach numerologicznych piątką rządzi Merkury, ale też Słońce.

W roku 2021 czeka nas zatem zderzenie dwóch światów. Wojna saturnicznego postu ze słonecznym karnawałem. Twarda i surowa energia Saturna manifestować się będzie wysokim poziomem lęku, obaw i ograniczeń, z którymi zmagać się będzie ludzkość. Konsekwencje epidemii COVID-19 wpłyną na nasze zachowania i reakcje w postaci ostrożności, nieufności, społecznych fobii i braku poczucia bezpieczeństwa.

Przejmowanie władzy przez Saturna odbywać się będzie poprzez rezygnację ludzi z osobistej wolności na rzecz kontroli, dyscypliny i porządku. Reakcją na represje, obciążenia i restrykcje będą spektakularne wybuchy buntu, rewolucyjny sprzeciw, kontestacja, widowiskowe zmiany polityczne i społeczne, obalanie starego porządku i stojących za nim dyktatorów i autokratów. Będziemy zatem świadkami klasycznego konfliktu pokoleń. Starcia trzymającego twardą ręką władzę i porządek Saturna (porządek chaldejski) z piątkową, witalną, buntowniczą, dynamiczną wibracją numerologiczną roku.

Koniunkcja Jowisza z Saturnem w punkcie zerowym Wodnika jest zapowiedzią serii przełomów; burzliwych, dramatycznych wstrząsów, jakie przetoczą się przez świat. Rewolucje obejmą świat polityki, mediów, kultury, przypominając zasięgiem i nośnością rewolucję lat sześćdziesiątych XX wieku. Jednak najbardziej widoczne będą zmiany w obszarze technologii, w nauce i w postępie cywilizacyjnym. Ten kontestacyjny duch wzmocni styczniowa kwadratura Jowisza do Urana w znaku Byka…

Najważniejszym wydarzeniem astrologicznym roku będzie trzykrotna kwadratura Saturna w Wodniku z Uranem w Byku – w lutym, czerwcu i grudniu. Będzie ona symbolizować tworzenie się nowego porządku po potężnym kryzysie roku 2020. Nieść będzie obawy i zagrożenia związane z powszechną inwigilacją i kontrolą, kryzysem demokracji, sterowaniem i manipulacją informacją i mediami, podsumowuje Piotr Gibaszewski.

Horoskop na 2021 rok zakłada, że wielu z nas nowy rok upłynie pod znakiem pracy, zmian i wyzwań. Trzeba jednak przygotować się również na to, że na drodze kilku znaków zodiaku pojawią się duże głazy, których przesunięcie będzie wymagało sporego wysiłku.

W numerologii pitagorejskiej, która jest młodszą siostrą astrologii,  wibracja 41 (20+21) jest szczęśliwa tylko dla osób, które na to zasłużyły. Odwróceniem tych liczb w lustrzanym odbiciu jest 14, a to jest liczba karmiczna walki o wolność. Jeśli ktoś nadużywał władzy kosztem innych, teraz straci przywódczą rolę i stanie się poddanym.  Dla tych osób 14 nie będzie łaskawa. Niewątpliwie będzie to rok największych zmian w historii Polski i świata.  Wibracja piątki z 41 lub 14  zacznie na nas działać w stu procentach od początku stycznia  2021 roku.

Kto będzie pod wpływem dobrej lub niekorzystnej dla siebie wibracji można obliczyć z daty i miejsca urodzenia danej osoby. Każdy człowiek ma jednak wolną wolę dlatego również  sam wpływa na pewne wydarzenia.  Przy najlepszym układzie planet i najlepszej wibracji  numerologicznej można też nie odnieść sukcesu, jeśli osoba nie włoży w swoje działania żadnego wysiłku. (Astro)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here