PRZETRWAJĄ TYLKO NAJSILNIEJSI – FAMILY BUSINESS WEEK (18 – 22 maja)

1091

W czasie kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią COVID-19 przetrwają przedsiębiorcy, którzy znajdą receptę na sukces. Podpowiedzi i wskazówek jak tego dokonać udzielą najlepsi eksperci z całego świata podczas Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, który w tym roku został przeniesiony do  strefy ONLINE. Podczas pięciodniowego Family Business Week (18-22 maja 2020) właściciele renomowanych firm rodzinnych z Polski i zagranicy podzielą się swoją wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem w biznesie. W kongresie weźmie udział ok. 1200 uczestników.

Family Business Week to 5 kluczowych obszarów, o które powinien zadbać każdy członek rodziny biznesowej czujący odpowiedzialność za trwałość firmy. Zdaniem inicjatorki kongresu dr Adrianny Lewandowskiej, prezesa Instytutu Biznesu Rodzinnego – „tylko działając systemowo zwiększamy uważność na każdą integralną część systemu rodzinnej firmy! To właśnie ta integralność, spójność i wierność wartościom, które ważne są dla systemów: rodziny, indywidualnego podejścia każdego z właścicieli, przywództwa w firmie, zarządzania firmą w kontekście decyzji rynkowych oraz majątku, stanowią o potencjale długowieczności”

Prelegentami, którzy przedstawią swoją receptę na sukces będą m.in.:

Roman Wieczorek – były vice prezes światowego zarządu Skanska.  Ekspert odpowie na dylematy samotnych liderów i uniwersalne zasady, które łączone z odpowiedzialnością doprowadzają do zmieniania biznesowej i rodzinnej rzeczywistości prowadząc do lepszej przyszłości.

Przedstawiciel największej rodziny biznesowej w Europie – Antoine Mayaud z rodziny Mulliez (właścicieli m.in. sieci Auchan, Leroy Merlin, Decathlon) przedstawi sposoby i metody na godzenie oszczędności z wartościami firmy stworzonej z myślą o wielopokoleniowości.

Dr Adrianna Lewandowska podejmie tematykę systemowego działania skutecznych rodzin biznesowych. Podczas swojego wystąpienia wyjaśni, jak dzisiejsze dylematy, decyzje i doświadczenia, wpływają na wspólne jutro! Jak prowadzić komunikację w rodzinie biznesowej, która wspólnie działa na rzecz sprostania aktualnym wyzwaniom.

Międzynarodowy ekspert i doradca przedsiębiorstw rodzinnych Greg McCann, który podejmie się tematu zarządzania firmą rodzinną w burzliwych czasach. Pionier w branży doradztwa dla firm rodzinnych David Bork, którego inspirującą książkę ,,The little red book of family business” uczestnicy mogą odebrać w ramach prezentu.

Pełen program wydarzenia jest dostępny tutaj – https://familybusinessweek.pl

Uczestnicy wydarzenia poza prelekcjami otrzymują możliwość podjęcia się indywidualnych konsultacji z wybranymi ekspertami i przedsiębiorcami. Korzystając z nowoczesnych technologii cyfrowych odbędą się e-spotkania, gdzie zainteresowani będą mogli zadawać pytania dotyczące najbardziej problematycznych obszarów zarządzania firmą rodzinną w obecnych czasach. Jest to wyjątkowa okazja do nawiązania ciekawych relacji biznesowych w świecie przedsiębiorczości rodzinnej i inspiracji w stawianiu czoła nowej rzeczywistości.  (inf)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here