Rada Doradcza Stowarzyszenia BIM

495

Stowarzyszenie BIM (Business Information Management)  postawiło bardzo ważny krok w swoim rozwoju zapraszając do Rady Doradczej – Dorotę Raben, Piotra Janiszewskiego, Wojciecha Znojka, liderów  w reprezentowanych przez nich branżach: logistycznej, budowlanej oraz automatyzacji i robotyki.

Eksperci będą  aktywnie uczestniczyć w życiu Stowarzyszenia BIM, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także wspólnie z członkami Stowarzyszenia brać udział w budowaniu gospodarki cyfrowej, kładąc duży nacisk na edukację biznesową.

Dzięki liderom, którzy odnieśli znaczący sukces w prowadzonej przez siebie działalności biznesowej, możemy szybciej dojść do transformacji cyfrowej w wielu branżach i sektorach, tak aby ten cyfrowy świat stał się dla każdego uczestnika bardziej zrozumiały, dostępny i użyteczny.

Wczorajsze seminarium z udziałem nowopowołanej Rady Doradczej było znakomitą lekcją przedsiębiorczości dla członków Stowarzyszenia BIM. Szerszą relację z tego spotkania zmieścimy wkrótce na stronie www.liderzyinnowacyjnosci.com

Jolanta Czudak, rzecznik prasowy Stowarzyszenia BIM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here