Takie chwile w pomaganiu zwierzętom są najpiękniejsze!

1301

Życie odartej z godności ciężarnej ośliczki Jasi i jej dziecka, które niebawem przyjdzie na świat uratowane.  Handlarz chciał ją po porodzie ostawić do ubojni. Dzięki wsparciu darczyńców ośliczka została wykupiona i już nic jej nie zagraża. Swoim maleństwem będzie się opiekować w zwierzęcym folwarku pod Legnicą, prowadzonym przez Fundacja Centaurus.  Zostaną tam już na zawsze.

Zwierzęcy Folwark w Szczedrzykowicach (koło Legnicy) nabyty przez Centaurusa w 2012 roku stanowi obecnie największy azyl dla koni w Europie, gdzie otoczonych opieką jest kilkaset zwierząt. Przez 15 lat  fundacja uratowała życie ponad 1100 koniom, ponad 500 psom, 50 osiołkom, setkom kotów i zwierząt gospodarskich i dzikich.

Wspierając podopiecznych fundacji Centaurus sprawiamy, że historie tych zwierząt skończą się szczęśliwie. Konie i inne zwierzęta nie trafią do ubojni, tylko przetrwają do naturalnej śmierci pod troskliwą opieką organizatorów, darczyńców i wolontariuszy .  One wszystkie żyją dzięki osobom szanującym i kochającym zwierzęta. Bez tego wsparcia, ratowanie nie byłoby możliwe. Za każdą pomoc  Fundacja Centaurus bardzo dziękuje wszystkim darczyńcom.

Zobacz na własne oczy i ciesz się razem z nami: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/centaurus-jasia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here