Refleksoterapia – masaż punktów energetycznych

1829

Każdy ból jest oznaką zablokowania swobodnego przepływu energii w organizmie. Nie musimy jednak czekać, aż ciało zacznie bić na alarm. Wystarczy jeśli poświęcimy  5 – 15 minut dziennie  na masowanie punktów energetycznych dłoni. Masaż  punktów energetycznych  dłoni możemy wykonywać również podczas oglądania telewizji lub spaceru.

Nasze życie nabiera coraz większego tempa.  Stres, napięcia, lęki  – stały się niemal codziennością, co nie jest obojętne dla zdrowia. To, że żyjemy i że jesteśmy, uświadamiamy sobie z reguły wtedy, kiedy zaczyna szwankować zdrowie.

Czy nie lepiej jest żyć bez bólu? – pytanie retoryczne: każdy z nas odpowie twierdząco. Tylko ilu stać na podarowanie sobie pięciu minut swojego cennego czasu? Może warto się nad tym zastanowić? Kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia są nasze dłonie, na których kończą się  linie energetyczne , biegnące przez ciało. Linie te są połączone z wewnętrznymi organami i gruczołami. Masaż punktów energetycznych dłoni może znacznie poprawić komfort życia.

Więcej na  motywatordietetyczny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here