Rok 2021, nazywany jest rokiem Metalowego Bawołu, lub Białego Bawołu

1686

Władcą 2021 roku jest gwiazda 6, która reprezentuje trygram Qian, czyli Niebo. Przed nami kolejny bardzo „wymagający” rok. Rok podporządkowany logice, autorytetowi, ale też władzy i regułom. Trygram Qian jest też symbolem militarnym, przypisywanym wojsku i wszystkim służbom mundurowym.

Słowo kluczowe na chiński rok na rok 2021 to „Choroby Zakaźne„, podczas gdy w 2020 było to „Oszustwo”.

3 lutego 2021 roku w Chinach zaczyna się wiosna (Li Chun) i jest to początek Chińskiego Nowego Roku. Nowy rok rozpoczyna się zgodne z kalendarzem „słonecznym”. Chińczycy na całym świecie świętują Chiński Nowy Rok 12 lutego 2021 roku, który jest zgodny z kalendarzem księżycowym. W Polsce z powodu przesunięcia czasowego będzie to 13.02.2021.

W roku Bawołu pracuje się bardzo ciężko i na szczęście tym razem tylko w ciągu dnia. Oczywiści nie dotyczy to lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego. Jest to rok nieprawdopodobnego uporu, wszyscy z nas będą uparci i nieprzejednani. Próby narzucania poglądów skończą się fiaskiem. Jeśli ktoś odmówi Ci dwa razy, to bądź pewny, że nie zmieni zdania.  

Bawół jest drugim zwierzęciem spośród 12 znaków zwierzęcych w chińskim horoskopie. Jest niezwykle pracowity i praca daje mu szczęście. Jeśli nie pracuje, popada w nostalgię i depresję i staje się naprawdę nieszczęśliwy. Bawół jest również bardzo uparty i ma tendencję do nie słuchania nikogo poza sobą samym. Wiele spraw w roku Bawołu może być rozwiązywanych siłowo.

Panowanie Bawołu to czas, w którym zostaną docenione argumenty logiczne, poparte dowodami, dużo trudniej będzie przebić się plotkom i fake newsom oraz wiadomościom z gazet i popularnych portali internetowych.

Sam Bawół jest mało wymagającym zwierzęciem i dość łatwo go zadowolić. Będzie bardzo szczęśliwy mając do dyspozycji bardzo proste jedzenie. Nie są mu potrzebne wieczorne wyjścia do restauracji i my też nie będziemy myśleć o wieczornych wypadach poza nasze domowe pielesze.

Bardzo polecam Wam obserwację zdarzeń, które nastąpią 3 lutego  (Li Chun). Jeśli zdarzą się nam dobre rzeczy, to będzie to bardzo, bardzo pomyślny rok. Jeżeli natomiast spotkają nas niespodziewane, nieprzyjemne sytuacje, zapalmy czerwone światło. Rok nie będzie usłany różami i powinniśmy się do niego dobrze przygotować

Prognozy pogody i anomalii pogodowych w 2021 roku  Możemy spodziewać się tajfunów, tsunami, trzęsień ziemi, wybuchów wulkanów w południowo-wschodnich częściach świata. Pięć ‘’żółtych energii’’ znajduje się w południowo-wschodniej części świata lub w dowolnym miejscu, które jest „południowo-wschodnią” częścią dowolnego kraju. USA, Chiny, Indie, Japonia lub Nowa Zelandia i Australia mogą napotkać problemy.

Społeczeństwo

Cierpliwość społeczeństw w roku Bawołu wyczerpie się i obywatele powiedzą wyraźne,, SPRAWDZAM ’’ swoim rządom. Będą walczyć o to, aby ich prawa zostały przywrócone. Nie ustąpią dopóki nie wygrają. Walczą w słusznej sprawie i jeśli przywódcy rebeliantów korzystać będą z logicznego i analitycznego planowania, powinni zapewnić sobie wygraną. Mają na to 12 miesięcy, a to naprawdę wystarczająca ilość czasu. Podsumowując: nie będzie to spokojny rok.

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo śmierci osoby, która jest znana na całym świecie. Istnieje też możliwość ataku terrorystycznego.

Zdrowie

W tym roku choroby, na które należy zwrócić uwagę to: grypa choroby nosa, choroby płuc, problemy skórne, kłopoty żołądkowe i wszelkie problemy związane z chorobami serca. Częściej problemy ze zdrowiem będą mieli młodzi mężczyźni, przypominam słowo klucz na rok 2021,, choroby zakaźne ‘’.  Młode kobiety będą musiały zachować ostrożność podczas jazdy samochodem lub samotnych spacerów. Unikajcie proszę, wszystkiego co niebezpieczne, ale jak się wydaje ekscytujące. Optymistyczne: dojdzie do nowych odkryć w medycynie – prawdopodobnie odkryty zostanie lek na COVID 19.

Perspektywy rynków finansowych

Ceny złota będą się wahać i mogą wzrosnąć (ogólna prognoza). Ceny ropy będą się wahać i mogą wzrosnąć (ogólna prognoza). 

Ceny akcji na rynku mogą się załamać w każdej chwili, zatem jeśli inwestujesz to inwestuj ostrożnie i w określone branże.

Pierwsze 6 miesięcy nie będzie dobre dla przedsiębiorstw związanych z żywiołem drzewa ( ponieważ metal kontroluje drzewo), kolejne nie będzie dobre dla  przedsiębiorstw związanych z żywiołem wody, ponieważ ziemia kontroluje wodę.

Branże związane z żywiołem ziemi będą stabilne.

Należą do nich z nieruchomości, zarządzanie zasobami ludzkimi, sklepy zoologiczne, przemysł chemiczny i kosmetyczny. Dobrze będzie się wiodło firmom budowlanym i remontowym, deweloperom, firmom ubezpieczeniowym. Dużo pracy będą mieli lekarze i specjaliści terapii alternatywnych.

Branże związane z żywiołem metalu będą miały się znakomicie.

Świetnie będą funkcjonowały kancelarie prawne. Dużą sprzedaż odnotują producenci samochodów i motorów, a także nowoczesnych i szybkich pociągów. Dobrze funkcjonować będą producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń, również tych najbardziej skomplikowanych ( silniki samolotów).Rozwinie się robotyka, z czego nie wszyscy będą zadowoleni. Poradzą sobie również jubilerzy i złotnicy. Huty stali będą dobrze funkcjonować. Na brak pracy nie będą narzekać osoby związane z ezoteryką, astrologowie i doradcy feng shui.

Branże związane z żywiołem drzewa w pierwszej połowie roku bardzo ostrożnie ( metal ścina drzewo)

Zapamiętajmy, żywioł drzewa to rządy państw i politycy, samorządy, edukacja przedszkola szkoły i uniwersytety, seminaria /eventy. Salony fryzjerskie. Firmy sprzedające odzież i przemysł tekstylny, branże zajmujące się papierem i celulozą, drewnem, meblami, modą, fotografią, księgarniami i wydawnictwami.

Branże związane z żywiołem wody (w drugiej połowie roku Bawołu bardzo ostrożnie).

To firmy, które zajmują się internetem, doradztwem, żeglugą, transportem, logistyką, dystrybucją, turystyką, loteriami, zimnymi napojami, hotelami, przemysłem stoczniowym,, pubami/barami, technologią informacyjnymi, produktami morskimi, ropą naftową, pożyczaniem pieniędzy, telekomunikacją, liniami lotniczymi, kasynami, animacją, reklamą, sklepami internetowymi, grami, eksploracją kosmosu, cyberbezpieczeństwem, sztuczną inteligencją.

Dr Iwona Manikowska, Happy Clinic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here