Rusza wirtualna szkoła letnia „Ocean Sustainability”

585

W dniach 13-17 września European University of the Seas organizuje wirtualną szkołę letnią dla studentów i młodych badaczy zainteresowanych morzem. W programie m.in. zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, problemami niewybuchów na dnie Bałtyku, czy zanieczyszczeń mikroplastikiem.

European University of the Seas SEA-EU zaprasza do wirtualnej szkoły letniej „Ocean Sustainability”. Organizator zapewnia, że na uczestników w dniach od 13 do 17 września czeka tydzień pełen wrażeń i to nie tylko naukowych. Zaplanowane tematy to m.in. zrównoważony rozwój, problematyka sektora morskiego, zanieczyszczenie dna Bałtyku niewybuchami, czy obecny w oceanach mikroplastik.

Odbędzie się także sesja networkingowa z lokalnymi firmami z miast SEA-EU, która m.in. pomaga zorientować się w praktycznych aspektach pracy w sektorze morskim. „Wydarzenie jest doskonałą okazją dla młodych badaczy i ekspertów z całego sojuszu SEA-EU do integracji i wymiany poglądów na temat przyszłości naszych oceanów” – przekonują organizatorzy. Zachęcają jednocześnie do udziału studentów studiów II stopnia i studiów doktoranckich/szkół doktorskich. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. (nauka w Polsce)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here