Rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce SPA

970

Bliskość natury, zieleń kojąca zmysły, szum drzew i śpiew ptaków, czyste powietrze – w takich okolicznościach łatwiej się zrelaksować, uspokoić emocje, zapomnieć o codziennych problemach, odzyskać wewnętrzną równowagę i osiągnąć harmonię z otoczeniem. We wszystkie weekendy od czerwca do września można skorzystać z rytuałów zdrowia w Witalnej Wiosce SPA hotelu Manor House. Prozdrowotne seanse organizowane na świeżym powietrzu łączą relaks, termo- i hydroterapię oraz obcowanie z naturą 10-hektorowego, zabytkowego parku mazowieckiego kompleksu hotelowego Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****.

Na Witalną Wioskę SPA składa się 8 drewnianych chat z różnymi atrakcjami. Można zażyć tu leczniczych kąpieli w saunach oraz w beczkach z ciepłą i zimną wodą. Można przejść ścieżką świetlno-powietrzną i skorzystać z pryszniców wrażeń. Można wreszcie pobiesiadować ze znajomymi lub bliską osobą w pięknym otoczeniu i czerpać do woli z sił natury.

Po sąsiedzku z Witalną Wioską SPA stoi Chata Solna, w której odbywają się seanse relaksacyjno – lecznicze, które wzmacniają układ odpornościowy. Jony soli rozpylane przez halogenerator stymulują obronne siły organizmu, wzmacniają i oczyszczają układ oddechowy, opóźniają procesy starzenia się skóry. Pomagają w kłopotach z cerą i alergią. Przyspieszają spalanie tłuszczu ułatwiając odchudzanie. Redukują także stres, podnoszą poziom koncentracji, poprawiają samopoczucie i jakość snu.

Manor House SPA nazywany jest Polskim Centrum Biowitalności.  Warto spędzić  tu więcej czasu w energetycznym Ogrodzie Medytacji, gdzie można czerpać energię „chi” ziemi i drzew podczas spacerów na wielkiej i małej ścieżce medytacji, które prowadzą przez zabytkowy park. W Ogrodzie Zen (kopia sławnego ogrodu Ryoan-ji koło Kioto) oraz w promieniującym pozytywną energią Kamiennym Kręgu Mocy można dostroić się do energii Wszechświata. Dzięki aktywowaniu pozytywnych sił w Spirali Energetycznej można oczyścić, wzmocnić i zharmonizować cały organizm.

Energetyczne doładowanie zapewnia też Piramida Horusa, której pole zwiększa witalność, koncentrację, inwencję twórczą, komunikatywność, rozwój wewnętrzny i poziom świadomości, wzmacnia też system immunologiczny i regenerację organizmu. Z kolei labirynt – replika najsłynniejszego labiryntu w średniowiecznej katedrze w Chartres – ma moc transformacji świadomości, symbolizuje drogę życia człowieka do centrum jego istoty, jest niezwykłą przestrzenią, w której łączy się makro- i mikrokosmos, to, co na górze i to, co na dole. Warto odwiedzić te miejsca, by pomedytować w nich, wykonać ćwiczenia runiczne lub oddechowe i pobyć bliżej siebie. Organizm będzie nam za to wdzięczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here