Chrystus miał grupę krwi AB Rh minus

1960

Naukowcy nie odkryli jeszcze pochodzenia w krwi tajemniczego czynnika Rh-. Wiedzą natomiast, że występuje dopiero od ok. 25 – 35 tys. lat. Niezwykłości dodaje fakt, że nasza krew jest oporna na mutacje i zmiany. Krew ze wskaźnikiem Rh- odkryto w grobowcach faraonów, ale też grupę krwi AB Rh- miał Jezus Chrystus.

U ludzi występują cztery podstawowe grupy krwi: A, B, AB i O. Klasyfikacja ta pochodzi, według naukowców, od białek występujących na powierzchni komórek, które są zaprojektowane do zwalczania bakterii i wirusów w organizmie człowieka. Zdecydowana większość ludzi na naszej planecie posiada te białka. Oznacza to, że mają krew o układzie Rh+.

U osób z krwią o czynniku Rh minus brakuje tych białek. W jaki sposób tę – zdawałoby się niewielką – różnicę tłumaczą naukowcy? Równie ważne pytanie brzmi: dlaczego ta różnica w ogóle istnieje? Jak się okazuje, znalezienie rozwiązania tej zagadki wcale nie jest takie proste.

Wielu współczesnych naukowców uważa, że człowiek ewoluował od małp. Mają dużo dowodów, aby poprzeć swoje teorie, w tym nowoczesne analizy krwi i badania porównawcze między współczesnym człowiekiem i niższymi antropoidami (szympansy, małpy rezus). Genetyczne badania odkrywają, że możemy tylko dziedziczyć to, co mają nasi przodkowie, z wyjątkiem mutacji. Wydaje się, że współczesny człowiek i małpy mogły mieć wspólnego przodka kiedyś w zamierzchłej przeszłości. Skąd jednak wziął się odczyn Rh-? Jeśli nie mamy go w spadku po prehistorycznym człowieku, to czy jest możliwe, że człowiek jest potomkiem starożytnych astronautów?

Próby rozwiązania tajemniczej zagadki

Jedna z najbardziej niesamowitych interpretacji tej odmienności zakłada, że krew Rh- została wprowadzona do populacji przez obce organizmy. I nie chodzi tu o wirusy czy bakterie, ale o anioły lub kosmitów!

W hebrajskich przekazach można znaleźć opowieści o nefilimach, aniołach, którzy zamieszkiwali Ziemię (głównie Europę), łącząc się z ludzkimi kobietami. Wyróżniali się ponadprzeciętną inteligencją, wyostrzonymi zmysłami, niższą temperaturą ciała, wyższym ciśnieniem krwi, zwiększonym występowaniem zdolności paranormalnych. W cechach zewnętrznych wyróżniał ich wysoki wzrost, głównie niebieskie lub zielone oczy, blond lub rude włosy, większa wrażliwość na działanie promieni słonecznych.

Wzmianki o olbrzymach pojawiają się w Starym Testamencie, m. in. w Księdze Mądrości Syracha oraz w Księdze Liczb, gdzie pojawią się informacje, że w Kanaanie żyli „potomkowie olbrzymów”.

Inna teoria głosi, że upadłe anioły to przybysze z innych planet. Wiele starożytnych tekstów, a także Biblia wspiera teorię o pozaziemskich istotach, które „zeszły na ziemię”. W tekstach przedchrześcijańskich jest mowa o rasie, która „przyszła z nieba na ziemię”. Szczególnie dużo informacji na ten temat dostarcza Księga Henocha, hebrajska księga apokryficzna.

Spekulacji jest coraz więcej

Jak dotąd nie przedstawiono jednoznacznie udokumentowanych naukowo dowodów na pochodzenie krwi ze wskaźnikiem Rh-. Zbadano za to wiele pseudo i rzeczywistych danych na przestrzeni kilkudziesięciu lat, które są zbieżne lub sprzeczne. Kilka z nich wymienia portal vismaya-maitreya.pl. Można tam przeczytać, że np. jedni badacze twierdzą, że Rh- jest najczystszą i najstarszą grupą krwią ,,linii od Boga”. W tym uzasadnieniu część badaczy odwołuje się do  grupy krwi Jezusa Chrystusa (AB Rh-). Tajemnica jego krwi ukryta jest w dziele Ducha Świętego, z którego Jezus został poczęty (trzecia Osoba Trójcy).

Autor artykułu na vismaya-maitreya.pl przytacza także pytanie naukowców: Jaką grupę krwi mieli Adam i Ewa? Dedukują, że byli czystej ludzkiej rasy krwi Rh minus. Ewa popadła w „grzech” i zanieczyściła się krwią z zewnątrz, co doprowadziło do narodzin Kaina z grupą krwi Rh+.

Kto czuje w sobie pierwiastek boski lub ma wyjątkowe zdolności intuicyjne, niech się upewni, czy przypadkiem nie ma krwi A Rh- lub AB Rh-.

Zanim  jednak nie otrzymamy ostatecznej odpowiedzi na pytanie, skąd wzięła się krew ze wskaźnikiem RH-, fantastycznych teorii pewnie będzie przybywać. W kolejnym artykule odniosę się do sugestii, że grupa krwi Rh- to pozostałość po kosmitach.  Jest wiele dowodów, które mogą tę tezę potwierdzać.

Redakcja Liderów Innowacyjności tworzy funclub grupy Rh minus. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami. Nie chodzi tylko o zaspokojenie zwykłej ciekawości, ale w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń będziemy wiedzieli kto może podzielić się swoją krwią z potrzebującymi.

Ludzi z grupą krwi Rh- jest na całym świecie zaledwie 15 proc. W tym gronie największy wskaźnik stanowią osoby z grupą 0 Rh minus, a  najmniejszy z grupą A, B i AB Rh-. W Polsce grupę A Rh- ma 6 proc. osób, a B Rh- zaledwie 2 proc.  Pamiętajmy, że sztucznej krwi nie udało się stworzyć nikomu na świecie. Można ja otrzymać tylko od drugiego człowieka.

Opracowała Jolanta Czudak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here