Chrystus miał grupę krwi AB Rh minus

19732

Naukowcy nie odkryli jeszcze pochodzenia w krwi tajemniczego czynnika Rh-. Wiedzą natomiast, że występuje dopiero od ok. 25 – 35 tys. lat. Niezwykłości dodaje fakt, że nasza krew jest oporna na mutacje i zmiany. Krew ze wskaźnikiem Rh- odkryto w grobowcach faraonów, ale też grupę krwi AB Rh- miał Jezus Chrystus.

U ludzi występują cztery podstawowe grupy krwi: A, B, AB i O. Klasyfikacja ta pochodzi, według naukowców, od białek występujących na powierzchni komórek, które są zaprojektowane do zwalczania bakterii i wirusów w organizmie człowieka. Zdecydowana większość ludzi na naszej planecie posiada te białka. Oznacza to, że mają krew o układzie Rh+.

U osób z krwią o czynniku Rh minus brakuje tych białek. W jaki sposób tę – zdawałoby się niewielką – różnicę tłumaczą naukowcy? Równie ważne pytanie brzmi: dlaczego ta różnica w ogóle istnieje? Jak się okazuje, znalezienie rozwiązania tej zagadki wcale nie jest takie proste.

Wielu współczesnych naukowców uważa, że człowiek ewoluował od małp. Mają dużo dowodów, aby poprzeć swoje teorie, w tym nowoczesne analizy krwi i badania porównawcze między współczesnym człowiekiem i niższymi antropoidami (szympansy, małpy rezus). Genetyczne badania odkrywają, że możemy tylko dziedziczyć to, co mają nasi przodkowie, z wyjątkiem mutacji. Wydaje się, że współczesny człowiek i małpy mogły mieć wspólnego przodka kiedyś w zamierzchłej przeszłości. Skąd jednak wziął się odczyn Rh-? Jeśli nie mamy go w spadku po prehistorycznym człowieku, to czy jest możliwe, że człowiek jest potomkiem starożytnych astronautów?

Próby rozwiązania tajemniczej zagadki

Jedna z najbardziej niesamowitych interpretacji tej odmienności zakłada, że krew Rh- została wprowadzona do populacji przez obce organizmy. I nie chodzi tu o wirusy czy bakterie, ale o anioły lub kosmitów!

W hebrajskich przekazach można znaleźć opowieści o nefilimach, aniołach, którzy zamieszkiwali Ziemię (głównie Europę), łącząc się z ludzkimi kobietami. Wyróżniali się ponadprzeciętną inteligencją, wyostrzonymi zmysłami, niższą temperaturą ciała, wyższym ciśnieniem krwi, zwiększonym występowaniem zdolności paranormalnych. W cechach zewnętrznych wyróżniał ich wysoki wzrost, głównie niebieskie lub zielone oczy, blond lub rude włosy, większa wrażliwość na działanie promieni słonecznych.

Wzmianki o olbrzymach pojawiają się w Starym Testamencie, m. in. w Księdze Mądrości Syracha oraz w Księdze Liczb, gdzie pojawią się informacje, że w Kanaanie żyli „potomkowie olbrzymów”.

Inna teoria głosi, że upadłe anioły to przybysze z innych planet. Wiele starożytnych tekstów, a także Biblia wspiera teorię o pozaziemskich istotach, które „zeszły na ziemię”. W tekstach przedchrześcijańskich jest mowa o rasie, która „przyszła z nieba na ziemię”. Szczególnie dużo informacji na ten temat dostarcza Księga Henocha, hebrajska księga apokryficzna.

Spekulacji jest coraz więcej

Jak dotąd nie przedstawiono jednoznacznie udokumentowanych naukowo dowodów na pochodzenie krwi ze wskaźnikiem Rh-. Zbadano za to wiele pseudo i rzeczywistych danych na przestrzeni kilkudziesięciu lat, które są zbieżne lub sprzeczne. Kilka z nich wymienia portal vismaya-maitreya.pl. Można tam przeczytać, że np. jedni badacze twierdzą, że Rh- jest najczystszą i najstarszą grupą krwią ,,linii od Boga”. W tym uzasadnieniu część badaczy odwołuje się do  grupy krwi Jezusa Chrystusa (AB Rh-). Tajemnica jego krwi ukryta jest w dziele Ducha Świętego, z którego Jezus został poczęty (trzecia Osoba Trójcy).

Autor artykułu na vismaya-maitreya.pl przytacza także pytanie naukowców: Jaką grupę krwi mieli Adam i Ewa? Dedukują, że byli czystej ludzkiej rasy krwi Rh minus. Ewa popadła w „grzech” i zanieczyściła się krwią z zewnątrz, co doprowadziło do narodzin Kaina z grupą krwi Rh+.

Kto czuje w sobie pierwiastek boski lub ma wyjątkowe zdolności intuicyjne, niech się upewni, czy przypadkiem nie ma krwi A Rh- lub AB Rh-.

Zanim  jednak nie otrzymamy ostatecznej odpowiedzi na pytanie, skąd wzięła się krew ze wskaźnikiem RH-, fantastycznych teorii pewnie będzie przybywać. W kolejnym artykule odniosę się do sugestii, że grupa krwi Rh- to pozostałość po kosmitach.  Jest wiele dowodów, które mogą tę tezę potwierdzać.

Redakcja Liderów Innowacyjności tworzy funclub grupy Rh minus. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami. Nie chodzi tylko o zaspokojenie zwykłej ciekawości, ale w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń będziemy wiedzieli kto może podzielić się swoją krwią z potrzebującymi.

Ludzi z grupą krwi Rh- jest na całym świecie zaledwie 15 proc. W tym gronie największy wskaźnik stanowią osoby z grupą 0 Rh minus, a  najmniejszy z grupą A, B i AB Rh-. W Polsce grupę A Rh- ma 6 proc. osób, a B Rh- zaledwie 2 proc.  Pamiętajmy, że sztucznej krwi nie udało się stworzyć nikomu na świecie. Można ja otrzymać tylko od drugiego człowieka.

Opracowała Jolanta Czudak

92 KOMENTARZE

  • Witam,

   Każdy taki kontakt jest cenny i ważny. Wszyscy mamy ze sobą coś wspólnego, może właśnie tajemnicze pochodzenie? Będę zgłębiać ten sekret w rozmowach z badaczami. Pozdrawiam noworocznie

  • Witam,

   Dokładnie. Wśród Fun Clubu Rh- mamy już ponad 150 osób ze wszystkim grupami krwi ze współczynnikiem Rh minus. To bardzo cenna baza. Mam nadzieję, że któregoś dnia wszyscy poznamy się osobiście.

  • Mam tę samą grupę i nie mogę się doczekać kiedy zagadka jej pochodzenia zostanie rozszyfrowana

  • Z wiekiem przybywa nam dolegliwości, ale przy innej grupie krwi mogłoby ich być jeszcze więcej.

 1. Ja mam A RH- ciekawy artykuł . To fakt minusowców jest mniejszość .Ale wydaje mi się że to nigdy nie będzie wyjaśnione

  p.s temperature codziennie rano mam 35,4 do 36,2 obecnie w pracy mamy pomiary ze wzgledów nam znanych koronawirusowych

  • Pani Małgorzato,

   Temperatura mojego ciała jest podobna jak u Pani. Rzadko się zdarza, żeby wynosiła 36,6 st. U mojego męża (0Rh-)tak samo. Śmieszy mnie jak badają nam temperaturę w różnych miejscach i mamy zawsze sporo poniżej standardowej normy. Zdumiewające, że nikt o to nigdy nie pyta, choć budzi to zdziwienie! Panuje powszechne przekonanie, że przy tak niskich temperaturach organizm jest osłabiony, ale żaden lekarz nigdy się tym nie zainteresował. Bardzo chciałabym to wyjaśnić, dlatego w lutym zamierzam przeprowadzić rozmowę z profesorem hematologii, może on wniesie coś ciekawego to tej zagadkowej grupy krwi. A póki co, trzymajmy się razem.

 2. Wygląda na to, że na tym kawałku skały żyjąą potomkowie, hybrydy pierwotnych stworzeń wodnych rasy NUN. Istoty te zostały pierwotnie stworzone do eksploracji mórz i oceanów , a gdy wyłoniły się lądy zapragnęły również go zdominować. Początkowo miały wężowy wygląd by po wielu staraniach przyjąć w pełni humanoidalny. wygląd W biblijnym tłumaczeniu są potomkami ( hybrydami) węża czyli Kaina i zdominowali ten świat.

  • Witam posiadam grupę krwi Ab RhD-
   Jeżeli mogę prosić o pomoc w ustaleniu do jakiej grupy należy moja grupa krwi. Pozdrawiam

 3. Niższa temperatura jest spowodowana zawartością hemocyjaniny we krwi, która jest odpowiedzialna za m.in. transport tlenu do komórek jak hemoglobina u naczelnych. Gdy tamta zawiera żelazo, barwiące krew na czerwony kolor hemocyjanina zawiera miedź barwiącą krew na kolor siny. Hemocyjanina jest charakterystyczna dla głowonogów t.j. ośmiornic, kałamarnic, rzadkich skrzypów wodnych, węży i SKARABEUSZY.
  W czasie rytuału obrzezania imami , rabin i chaldejczycy identyfikowali rzadko przychodzących wówczas na świat męskich potomków Kaina po smaku i kolorze ich krwi.

 4. Mam grupę krwi AB minus, jestem ruda, wrażliwa na słońce, mam wysokie ciśnienie i niska temperaturę, a przede wszystkim rozwinięte zdolności paranormalne, jestem bioenetgoterapeutka, przewiduje przyszłość. Jeżeli się do czegoś przydam, to jestem do dyspozycji

  • Mam podobnie. wysokie ciśnienie, do upału się długo przyzwyczajam. Zdolności wyjątkowej intuicji również, wśród znajomych bioenergoterapeuci…

 5. Zero minus brak żył niższa temperatura ciała podwyższone ciśnienie stałe mi za ciepło , martwi mnie ten jeden kręg więcej nie chcę być dziwadlem

  • Choroba autoimmunologiczna jest niestety charakterystyczna dla osób z minusowym odczynnkiem Rh.

 6. Witam serdecznie,posiadam również grupę AB Rh-, chętnie poznam, nawiążę kontakt z osobami o tej samej grupie krwi w celu wspólnych dyskusji oraz wymiany doświadczeń. Pozdrawiam serdecznie grupę.

  • Krew z grupy B Rh- ma na świecie tylko 2 proc. osób. Dla przypomnienia grupa O rh – to ok. 15 proc. Jesteśmy w mniejszości dlatego powinniśmy się wspierać i dążyć do wyjasnienia jaką badacze mają teorie na temat pochodzenia odczynnika Rh-.

 7. Witam na forum. Mam grupę krwi AB Rh (-). Temperatura mojego ciała waha się od 35 do 36.2
  Co ciekawe , mam troje dzieci z
  krwią Rh minus, a mój mąż ma krew Rh +

  • Witam posiadam grupę krwi Ab RhD-
   Nie stety nie mam pojęcia do jakiej grupy należę i czy jest to rzadka czy też grupa krwi.
   Jeżeli mogę prosić o pomoc w ustaleniu do jakiej grupy należy moja grupa krwi. Pozdrawiam

  • Panie Janku,
   Podział na grupy krwi A, B, AB, O związany jest z występowaniem na krwinkach czerwonych pewnych charakterystycznych białek, które określane są mianem antygenów grup krwi. W grupie O – brak jest antygenu na krwinkach. Grupa A – ma na krwinkach antygen A, a grupa B – ma na krwinkach antygen B, natomiast grupa AB – ma na krwinkach zarówno antygen A i B.
   W surowicy krwi (w uproszczeniu osocza) znajdują się naturalne przeciwciała skierowane przeciwko nieobecnemu antygenowi w krwinkach np. grupa O – przeciwciała anty-A i anty-B, grupa A – przeciwciała anty-B, grupa B – przeciwciała anty-A, z kolei grupa AB – nie posiada przeciwciał
   W przypadku przetoczenia krwi z antygenami, których pacjent nie ma, występuje groźna reakcja poprzetoczeniowa. Dlatego należy przetaczać krew tej samej grupy w zakresie ABO.

   Oprócz antygenów A i B dość duże znaczenie ma również antygen D. Jeżeli ktoś ma w swojej krwi antygen D określany jest jako Rh-dodatni. Przeciwnie, u osoby Rh-ujemnej, antygen D nie występuje. Aż u 85 proc. ludzi występuje czynnik D. Natomiast u pozostałych 15 proc. czynnik ten nie występuje. Jego obecność lub brak nie jest w żaden sposób uzależniona od antygenów A i B, a więc każda z grup A, B, AB , 0 może wystąpić jako Rh + lub jako Rh -. Na przykład krwinka czerwona u osób z grupą AB Rh + będzie zawierała i antygeny A, i antygeny B, i antygeny D. Przeciwciała do antygenów Rh powstają przez kontakt z obcymi krwinkami. Gdy osobie, która ma krew Rh minus poda się krew dawcy Rh dodatniego w osoczu pojawią się przeciwciała anty-Rh. Do układu Rh należy więcej antygenów: C, c, E, e i Cw.
   Znajomość czynnika Rh jest niezbędna przy przetaczaniu krwi, przeszczepianiu narządów oraz w sytuacji kiedy para planuje zajście w ciążę i jest w tzw. konflikcie serologicznym.

  • Ja też chciałabym wiedzieć na ten temat jak najwięcej dlatego wkrótce zacznę rozmawiać z naukowcami i lekarzami o fenomenie odczynnika Rh- i zamieszczać publikacje na stronie. Proszę jeszcze o trochę cierpliwości

  • Tak, jest nas już spora grupa. Możemy zorganizować jakieś spotkanie online, do którego zachęcam. Mam komunikator do zdalnej komunikaji i chętnie zorganizuję taki spotkanie, żebyśmy się lepiej poznali.

  • Pani Karolino, proszę na mojego maila wysłać mi telefon do Pani. Na pewno oddzwonię. Do usłyszenia Jolanta

 8. Witam serdecznie🙂. Jestem posiadaczką A RH minus. Włosy blond, niebieskie oczy, W zimie jestem ciągle przykrywana kołdrą przez męża.. nie rozumie, że jest mi gorąco😉 Czuję się dziwnie od dziecka w tym świecie, tak jakbym trafiła tutaj przez pomyłkę😯. Często mam sny prorocze. Jeszcze parę dziwnych rzeczy przytrafiło mi się. Jak ktoś ciekawy to mogę napisać bo sama nie wiem, co to było?! Pozdrawiam. JKK

  • Pani Jolu,
   Nie tylko jako Pani imienniczka, ale posiadaczka takiej samej grupy krwi, mocno zachęcam do dzielenia się swoimi przeżyciami. Na portalu liderzyinnowacyjnosci.com mamy zakładkę wiedza alternatywa oraz inne dziedziny, gdzie możemy publikować wszystkie informacje dotyczące naszych osobliwości. Gorąco do tego wszystkich namawiam. W końcu jestesmy wyjątkowi i trzeba o tym otwarcie i głośno mówić. Jola

  • Jakiś kontakt co do dziwnych przeżyć, też coś takiego mnie spotkało i jestem ciekawy czy mieliśmy podobne doświadczenia. Czekam na kontakt

 9. Witam, również mam grupę krwi AB Rh- jak się okazało najrzadziej występująca. Badania robiłem przypadkiem z powodu chęci wstąpienia do TSW. Zawsze byłem chyba specyficzny. Wysokie ciśnienie, zdrowie raczej bardzo dobre, inteligencja i rozwinięta intuicja oraz zdolności analityczne. Oprócz tego jestem numerologiczną „11”, a w horoskopie chińskim jestem wężem ziemi, w horoskopie normalnym baranem, a w celtyckim klonem. Niezły układ prawda? Jakbym był potrzebny do czegoś to czekam na kontakt, może dowiemy się wszyscy czegoś ciekawego o sobie.

 10. Witam serdecznie – grupa krwi AB RH minus. Oczy niebieskie, zainteresowania duże, min. parapsychologia, wrażliwość na światło, dobry handlowiec może dlatego że umiem czytać z osoby z którą rozmawiam, wyostrzone zmysły – trener psów jedno z zainteresowań. Syn ma po mnie RH minus i oboje mamy dziwne migreny. Tematy wyżej wymienione od zawsze nas interesowały. Andrzej. Pozdrawiam serdecznie innych Nefilimów…

 11. Mam grupę AB rh (-) Jestem ósmym pokoleniem w lini żeńskiej ( o którym wiem ) . Moja stała temperatura ciała to 35.3° . Mam nadciśnienie , zielono – niebieskie oczy I włosy zloty blond . Rozmawiam ze zmarłymi ( jak większość kobiet w mojej rodzinie . Mam przeczucia I bardzo częste deja vu. Prześwietlam ludzi ma wylot . Ludzie nie chcą patrzeć mi w oczy .Jestem grafikiem oraz osobą wszechstronnie utalentowaną . Pozdrawiam .

 12. Cała moja rodzina dzieci mąż i ja mamy czynnik RH-, jesteśmy ciemnowłosi, mamy brązowe i zielone oczy. Tolerancja na zimno? Mąż i najstarszy syn maja wyższa niż ja i najmłodszy potomek a nadmienię ze obaj synowie maja grupę krwi AB -. Czytam to co tu wypisujecie i nie wiem czy śmiać się czy płakać , aczkolwiek z prwną dozą zaciekawienia …

 13. Cała moja rodzina dzieci mąż i ja mamy czynnik RH-, jesteśmy ciemnowłosi, mamy brązowe i zielone oczy. Tolerancja na zimno? Mąż i najstarszy syn maja wyższa niż ja i najmłodszy potomek a nadmienię ze obaj synowie maja grupę krwi AB -. Czytam to co tu wypisujecie i nie wiem czy śmiać się czy płakać , aczkolwiek z pewną dozą zaciekawienia …

 14. Mam grupe krwi B RH-…Mam temperature zazwyczaj nizsza niz 36°.czuje i wiem, ze jestem ” inna” niz wiekszosc ludzi.Jestem bardzo wrazliwa, ale tez bardzo cenie wolnosc. Jezeli czegos nie che, to nikt nie zdola mnie przekonac. Umiem „czytac” ludzi. Mam swiadomosc, ze jestesmy oklamywani przez ” elity”…ciezko mi zrozumiec, ze wiekszosc ludzi jest tak podatna na manipulacje. Jestem wierzaca i wrecz mam pewnosc, ze Bog istnieje.

 15. Cześć… Jak miło 😊 A Rh- dopiero niedawno udało mi się pożegnać z anemią którą miałam od 12 lat tj od pierwszej ciąży. Ciśnienie mam niskie temp też niższa ale ok 36. Raczej niski puls. Czuję że mam ogromną siłę, ale wciąż coś mi dolega. Jeszcze nie znalazłam swojego potencjału, ale mam wrażenie że mam szczęście nieziemskie. Podobno widzę piękno we wszystkim… Chętnie się przyłączę…

  • Kamilo witaj w naszym gronie. Wszystkich nas łączą podobne cechy, z tą różnicą, że nie każdy ma nieziemskie szczęście. Nie wszyscy bowiem mają w sobie tę wiarę, a to jest podstawa szczęścia. Mnie też go nie brakuje. Jeśli czegoś naprawdę chcę to z czasem to otrzymuję. Nie można wątpić, ponieważ wtedy szczęścienam nie dopisze.

 16. Witajcie,
  nie napisze, że trafiłam na tę stronę przez przypadek, bo wiem, że przypadki nie istnieją. Jednak coś mnie tutaj dzisiaj ściągnęło. Mam grupę AB Rh-, dwie choroby autoimmunologiczne (więc na temat ciśnienia i temperatury ciała nie będę się wypowiadać), wysoki poziom inteligencji, mózg analityczny, wysoko wrażliwą osobowość, czyli tzw WWO, mocną intuicję i możliwe, że jakieś inne bliżej nieokreślone umiejętności. Oczy jasnobrązowe/piwne, a w słońcu nawet bursztynowe, włosy ciemnobrązowe. Dodatkowo piszę lewą ręką, jednak inne czynności zdarza mi się bez problemu wykonywać prawą ręką. A na to wszystko trzy miesiące temu wyszłam tylko lekko poobijana z wypadku samochodowego, który według specjalistów i wszystkich przybyłych na miejsce służb powinien być dla mnie śmiertelny.
  Proszę o kontakt.
  Pozdrawiam

  • Zauzanno,

   W Twoim opisie jest wiele analogii nie tylko do wyglądu, ale do moich osobistych wydarzeń. Też wyszłam z poważnego wypadku prawie bez szwanku, też mam wyjątkowo analityczny umysł pomimo humanistycznych zainteresowań, dobrą intuicję i jako dziecko byłam leworęczna. Nie podobało sie mojej mamie, dlatego z konieczności jestem praworęczna, ale odczuwam ten dyskomfort w półkuli mózgowej. Bardzo chętnie się z Tobą skontaktuję. Napisz do mnie na maila jczudak7@gmail.com

 17. Witam wszystkich ludzi,którzy mają grupę krwi Rh- Jeden.rok temu dowiedziałam się,że moja grupa krwi AB Rh- jest wyjątkowa i w zeszłym tygodniu znajoma utwierdziła mnie,że jest to prawda.Przez 50 lat miałam włosy koloru złoty blond a teraz w wieku 62 lat mój kolor zmienił się na ciemny blond (dziwne) oczy zielone,duża intuicja,wyczuwam u ludzi energię-dobrą lub złą,przez co trudno mi jest znależć uczciwą osobę do towarzystwa bo szybko wyczuwam ich fałsz,obłudę i zakłamanie,ucinam znajomość i nadal w okół mnie pustka a szukam przyjaznej duszy.Mam prorocze sny,opiekę od ludzi nieżyjących,w momentach dla mnie bardzo trudnych otrzymuję pomoc od Wszechświata.Temperatura ciała u mnie w granicach 32st.Ok.15 lat wstecz z moich dłoni biło gorąco o czym informowały mnie moje klientki,czułam,że mam zdolności uzdrawiające i poinformowano mnie,że powinnam zrobić kurs Reiki ale bałam się,że nie podołam.Mieszkam we Wrocławiu i chętnie spotkam się z kimś o podobnych cechach.Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Redaktora i wszystkich zainteresowanych. Halina

  • Witaj w gronie Bratnich Dusz! Wszyscy z grupą Rh- mamy podobne doświadczenia i odczucia. Od dawna mam wrażenie, ze odbiegamy od niechlubnych standardów postepowania wielu osób. Mogę powiedzieć, że szlachetność i uczciwość się opłaca, bo dobro zawsze wraca do człowieka. Czasem trzeba na to długo czekać, ale Wszechświat nas w końcu nagradza. Dawno temu zrobiłam kurs Reiki po to, żeby przedłużyć o kilka lat życie mojej sędziwej wówczas babci. Mimo, że nie praktykuję harmonizowania energii to zawsze czuję jej korzystny wpływ na mnie i moje otoczenie. Cieszę się, że dołączyłaś do naszej grypy.

 18. Witam. Posiadam grupę ARh-. To co mnie charakteryzuje to bardzo niskie ciśnienie krwi i temperatura ciała która utrzymuje się w granicach 36stopni C. Posiadam zdolności artystyczne i cechuje mnie duża wrażliwość na otoczenie. Zaobserwowałam u siebie zdolność czytania z ludzi- zobaczywszy osobę jestem w stanie określić jakie ma zamiary. Mam tzw „przeczucie wielu sytuacjach które często się sprawdza ale chciałabym myśleć że jest to po prostu przypadek. Pozdrawiam 🙂

  • Madeleine,
   To nie przypadek, osoby z grupą Rh- są do siebie bardzo podobne duchowo i mają takie niecodzienne zdolności. Wielu internautów, którzy zareagowali na mój artykuł to potwierdza. Te ich opinie są pod tekstem, a jest ich ponad 200. To fanatastyczne, że wzajemnie się przyciągamy, a plaszczyzną do tych kontaktów jet mój portal. Mam nadzieję, że kiedyś poznamy się osobiście. Byłoby to wspaniałe spotkanie. Póki co, mamy do siebie maile i zawsze możemy podzielić się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam Jola

  • W fun clubie grupy Rh- o tożsamych doświadczeniach mamy już prawie 200 osób. Analizą naszych obserwacji i doświadczeń będę starała się zainteresować badaczy. Niech oni postawią diagnozę jakie jest źrodło naszego pochodzenia.

 19. Ja mam A1B Rh-
  Opisy jw potwierdzają sie u mnie.
  Co mogę dodać?
  Stosuję dietę zgodną z grupą krwi i praktycznie wszelkie dolegliwości ustąpiły, polecam.
  I proszę o wpis do clubu 🙂

  • Michale,
   Witaj w clubie. Pracuję nad tym, aby zdobyć komentarze od naukowców, którzy wypowiedzą sie na temat naszych osobliwości. Sugestia, aby się odżwiać zgodnie z grupą krwi jest bardzo słuszna. Sama się przekonałam o tym, że nie można tego lekceważyć.

 20. Mam grupe A1B –
  Temperatura 35-36.2.Sklonnosc do podwyzszonego cisnienia (ciekawe bo gdy wypijam kawe to obniza sie😃)
  Zawsze uwielbialam zwierzeta I pomagam im.Interesuje sie ezoteryka.(Reiki,kurs Silvy).Jako male dziecko mialam ezotetyczne doswiadczenia.
  Prosze o przyjecie mnie do klubu😊 Lidka.

  • Miłość do zwierząt do jedna z wielu cech która nas łączy. Mnie też interesuje ezoteryka, a lata temu odbyłam kurs Reiki i samodoskonalenia umysłu metodą Silvy. Towrzymy krąg bratnich dusz, które jakaś magiczna nić do siebie przyciąga.

 21. Witam, mam AB rh-D moja mama miała we krwi A- tak jak ojciec ABrh- ale nie wiem czy też D.. Ciekawe czy to z tego wynika moje rh-D?

  • To ciekawe połączenie. Zapytam przy okazji medyków. Na razie moje pytania o pochodzenie odczynnika Rh- wielu z nich zaskakują.

  • Załatwione! BRh- to jedna z najrzadszych grup krwi. Na świcie taka grupę ma ok. 2 proc. ludzi. Czuj się wyróżniony!

 22. Witam serdecznie, mam pytanko do nas wszystkich z grupą AB RH – czy też macie ostatnio dziwne przeczucia, że coś się wydarzy na świecie, ale jednocześnie jakiś spokój wewnętrzny.

  • Majowie przepowiedzieli dawno temu kiedy skończy się cywilizacja, którą znamy i ich proroctwa spełniają sie na naszych oczach. Żyjemy w czasach przełomu. Nie trudno w tej stuacji o przeczucia, że coś się kończy. Pocieszające jest to, że jak jedno się kończy, to zawsze powstaje coś nowego. Miejmy nadzieję, że to będzie dla nas dobra odmiana losu. Programujmy się poztytywnie. Pozdrawiam JC

 23. Witam, też mam chyba niezbyt częsta grupę krwi, ab-. Nie lubię być na otwartym słońcu, interesuje mnie numerologia i wierzę, że wiele można odczytać z niej, jestem 9tka numerologiczna. Od zawsze miałam silne sny, które często się sprawdzały. Intuicja również silnie mnie wspiera. Czy myślicie, że może być w nas pierwiastek innych istot?

  • Coraz bardziej jestem przekonana, że jest w nas taki pierwiastek, coś sekretnego co nas do siebie przyciąga i skłania do refleksji nad naszym pochodzeniem.

 24. Witam, calkiem duzo tutaj osob z tak rzadka grupa AB Rh- 😀 Jako matka nie przekazalam niestety mojej AB Rh- zadnemu z trojki moich synow. Mam niska temperature ciala, wiecznie jest mi zimno i ciezko mi sie rozgrzac. Cisnienie krwi mam duzo ponizej normy, srednio 90/60, czyli zdarza sie nizsze a podczas sportu wyzsze. Mam piwne oczy i uwiebiam slonce. Czyli jednak nie spelniam wszystkich podanych tutaj cech osob z Rh-. Niewatpliwie czesto zastanawia mnie pochodzenie mojej krwi, skoro jest tak rzadko spotykana i przekazywana dalej (moj tata z trojki swoich dzieci przekazal ja tylko mnie), dlaczego akurat ja mam taka? Jestem chetna przystapic do grupy, ktora zrzesza osoby z tak rzadko wystepujaca grupa krwi.

 25. Cześć posiadam grupę 0rh- i muszę też potwierdzić że mam obniżoną temperaturę Ciała 🙂 jaka strona tego funpage -u?
  Jestem honorowym dawcą od lat i zachęcam wszystkich do oddawania 🙂

  • Bartku,

   Na razie wszystkie opinie i komentarze zamieszczane sa pod publikacja na portalu, ale zamierzam utworzyć grupę na facebooku Fun Club Grupy Rh- i tam bedziemy sie wymieniać doświadczeniami. Mam nadzieję, to to posłuży badaczom do wyjaśnienia tajemnicy, dlaczego róznimy się od posiadaczy odczynnika Rh+.

 26. Witam mam grupę dokładnie żeby nie było niejasności BRhD- ale w rh- antygen D nie występuje nigdzie nie mogę znaleźć informacji szczegółowej na temat tej grupy jest aż tak żadka czy jestem wybrykiem wiem że u kobiet występuje ta grupa ale u mężczyzny tak jak u mnie nie mogę znalesc

  • Cześć, mam grupę krwi A1 Rh minus, też mam wrażenie, że nie jestem stąd. Jest mi pod kołdrą za gorąco, teraz w zimie śpię przy uchylinym balkonie, grzejnik zakręcony, żona owinięta jak naleśnik. Inne wymienione cechy też występują u mnie.

  • Anno,
   Funclub jest na razie wirtualny. Ponad 250 osób już zadeklarowało przystąpienie do naszej grupy. Utworzymy ją wkrótce na facebooku. Mam tak duzo swoich dziennikarskich obowiązków, że nie mogę się ze wszystkim wyrobić w czasie. Ale spokojnie, po pandemii zroganizujemy spotkanie, zeby sie poznać osobiście.

 27. Cześć niedawno znalazłem ten artykuł też posiadam grupę krwi A Rh- z tą intuicją to się zgadza bardzo mi to pomaga w życiu w różnych sytuacjach chętnie dołączę do grupy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here