Solutions Marketplace – platforma cyfrowych rozwiązań dla biznesu

905

Liferay, rozwijający platformę cyfrowych doświadczeń (DXP) dla biznesu opartą na rozwiązaniach chmurowych, ogłosił uruchomienie Solutions Marketplace. Międzynarodowy dostawca technologii dla biznesu chce zaoferować firmom dostęp do akceleratorów rozwiązań obejmujących m.in. portale dla klientów, intranety czy rozwiązania dla łańcucha dostaw. Umożliwi to firmom korzystającym już z platformy Liferay dopasowanie treści do indywidualnych oczekiwań.

– Nasz Marketplace to kluczowy element w procesie tworzenia najlepszej platformy chmurowej umożliwiającej tworzenie indywidualnie dopasowanych treści. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań firmom korzystających z kanałów B2B, B2C i B2E, które potrzebują indywidualnie dostosowanych rozwiązań cyfrowych, ale nie chcą budować ich od podstaw. Dzięki naszej platformie mogą oszczędzać swoje zasoby, skupiając się na tworzeniu wartości dodanej dla swoich klientów, partnerów biznesowych i dostawców – powiedział Bryan Cheung, CEO Liferay.

Marketplace uzupełnia możliwości kodu i architekturę rozszerzeń Liferay, dodatkowo upraszczając procesy rozwijania, uruchamiania, utrzymywania i wprowadzania zmian na platformie Liferay.

Rozwiązania dostępne na Marketplace odpowiadają na potrzeby firm zajmujących się produkcją, z branży ubezpieczeniowej, sektora publicznego, sprzedaży detalicznej czy usług finansowych. – Nasi partnerzy mają szerokie doświadczenie w korzystaniu z platformy Liferay. Dzięki Marketplace zyskają teraz dostęp do wysokiej jakości sprawdzonych rozwiązań, które są obecnie w użyciu na rynku – dodał Bryan Cheung.

W startowej fazie Marketplace udostępnionych zostanie ponad 20 rozwiązań, które będą regularnie uzupełniane o nowe. Liferay planuje rozwijać tę platformę do roku 2023, umożliwiając firmom przeprowadzanie transakcji i bezpośredni kontakt z dostawcami rozwiązań dzięki dodatkowym funkcjonalnościom dostępnym w ofercie Liferay Experience Cloud. 

liferay.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here