Spotkania biznesowe z importermi

406

Trwa cykl międzynarodowych spotkań online Biznes Bez Granic (BBG) organizowanych przez Warszawską Izbę Gospodarczą (WIG). BBG daje możliwość indywidualnych spotkań z producentami najwyższej jakości produktów. Tym razem przedstawiamy wyjątkową ofertę branży tekstylno-odzieżowej. Biznes Bez Granic jest zaproszeniem na spotkania b2b online z sektorów: tekstylia, ubrania, obuwie i inne.

Spotkania biznesowe, pomimo obostrzeń pandemicznych i ograniczeń w podróżowaniu, nadal są możliwe! Wystarczy przesłać zgłoszenie: http://liderzyinnowacyjnosci.szef.co/formularze/biznes-bez-granic

Po wypełnieniu formularza i wyborze producentów, zaproponujemy dogodne terminy i godziny spotkań B2B online. W ofercie jest 50 firm prezentujących szeroką gamę tekstyliów, produktów odzieżowych i akcesoriów damskich, męskich i dziecięcych, a także artykuły dekoracyjne dla domu i ogrodu.

Listę firm przesyłamy po otrzymaniu wypełnionego formularza. Rozmowy są prowadzone w języku angielskim. Gwarantujemy wysoką jakość i szeroką ilość linii produktów oraz zapewniamy wsparcie techniczne i obecność tłumacza.

Dotychczas odbyło się ponad 500 spotkań z importerami innych sektorów z Polski,  Europy Centralnej i Wschodniej oraz producentami z Chin i Sri Lanki.  Przedsiębiorcy nawiązali wiele ciekawych kontaktów, które w najbliższej przyszłości zaowocują efektywną współpracą i kontraktami.

Warszawska Izba Gospodarcza firmom uczestniczącym w spotkaniach b2b oferuje bezpłatną promocję ich produktów skierowaną do krajowych odbiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here