Stowarzyszenie BIM zaprasza na warsztaty

362

Lider digitalizacji buduje potencjał firm i wzmacnia ich konkurencyjność na krajowym i światowym rynku.  Profesjonalną wiedzą jak tego dokonać w odpowiedzi na cyfrowe zmiany, które dotykają organizacje w obszarze technologicznym i kultury organizacji pracy, podzielą się  eksperci podczas warsztatów Umysł Lidera w Transformacji Cyfrowej, na które zaprasza Stowarzyszenie BIM.

Warsztaty Umysł Lidera w transformacji cyfrowej to  połączenie dwóch niesamowicie ważnych zagadnień: transformacji cyfrowej oraz zmiany naszej mentalności i sposobu myślenia o nadchodzących i obecnych w każdej dziedzinie cyfrowych zmianach.

Warsztat opierać się będzie na najnowszych badaniach dotyczących ludzkiego mózgu, budowaniu nawyków sprzyjających efektywności osobistej i biznesowej, jak również poznaniu mocnych i słabych stron swojego umysłu w kontekście transformacji cyfrowej.

Dodatkowo warsztat zawierać będzie praktyczne przykłady budowania zespołu w oparciu o neuro-zarządzanie,  a także zasadę „5 kroków” w celu wdrożenia metodyki BIM w organizacji.

Szczegóły do ustalenia pod adresem:  stowarzyszeniebim@plbim.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here