Street Mall Vis à Vis Wilanów jest już w pełni wynajęty

1244

Zlokalizowany na warszawskim Wilanowie park handlowy Street Mall Vis à Vis zyskał czterech nowych i ostatnich najemców. Ofertę centrum handlowego już niedługo uzupełni Poczta Polska, sklep zoologiczny, salon kosmetyczny oraz optyk. Podpisanie umów najmu zwieńczyło proces komercjalizacji obiektu, którego powierzchnia handlowa wynosi ponad 4 tys. mkw. Znajduje się tam 17 lokali handlowo-usługowych.

Po nieco ponad pół roku od otwarcia, Street Mall Vis à Vis Wilanów jest już w pełni wynajęty. Podpisane zostały właśnie ostatnie umowy najmu powierzchni, a nowi najemcy wprowadzą się do centrum handlowego w najbliższych miesiącach. Obecnie w lokalach trwają prace adaptacyjne i wykończeniowe.

Klienci Vis à Vis Wilanów do końca wakacji będą mogli już korzystać z oferty Poczty Polskiej, która przy Przyczółkowej 219 wynajęła 148 mkw. powierzchni. W sierpniu wprowadzi się także sklep zoologiczny marki Pet Expert, który działać będzie pod szyldem sieci ZooZoo.pl. Nowy najemca zajmie w warszawskim Vis à Vis 67 mkw. powierzchni. Oferta sklepu skierowana jest do właścicieli domowych pupili, którzy będą mogli tu zakupić wysokiej jakości karmę dla psów i kotów, a także przydatne akcesoria, takie jak zabawki, smycze czy kosmetyki dla zwierząt.

W najbliższych miesiącach wachlarz usług centrum handlowego uzupełni również nowy najemca z sektora beauty – salon kosmetyczny Touch of Art Permanent Beauty. Na powierzchni blisko 50 mkw. klienci będą mogli tu skorzystać z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, a także poddać się stylizacji paznokci, brwi czy rzęs. Uzupełnieniem oferty centrum będzie także salon optyczny – Optique Wilanów, który zajmie powierzchnię 47 mkw. Dodatkowo od lipca na terenie centrum zacznie działać paczkomat sieci InPost, w którym będzie można odebrać zamówione przesyłki.

– Gdy pół roku temu otwieraliśmy na Wilanowie czwarty projekt sieci Street Mall Vis à Vis przyświecała nam koncepcja by było to miejsce z ofertą skierowaną do bardzo świadomego konsumenta, dla którego najważniejsza jest jakość kupowanych produktów, komfort zakupów i wysoki standard usług, z których korzysta na co dzień. Dziś mogę powiedzieć, że w stu procentach spełniliśmy to założenie. Vis à Vis Wilanów jest w pełni skomercjalizowane, a na jego pokładzie mamy fantastyczne marki i najemców z różnorodną ofertą. Są to zarówno duże światowe brandy, jak i mniejsze lokalne marki – mówi Kinga Nowakowska, członek zarządu i dyrektor operacyjna Grupy Capital Park.

Więcej informacji na stronie www.properynews.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here