Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE potrwają do 2 września

170

W Warszawie trwają Międzynarodowe Targi Roślin Technologii Ogrodniczej i Architektury Krajobrazu ZIELEN TO ŻYCIE. Warto odwiedzić Halę EXPO by zapoznać się z nowymi trendami w ogrodnictwie. W 30. Jubileuszowej edycji tego wydarzenia udział bierze 150 firm ogrodniczych, producentów roślin ozdobnych drzew i krzewów z kraju i zagranicy.

Targi są doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, zaprezentowania innowacyjnych technologii uprawy roślin i aranżacji zieleni oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Są miejscem, gdzie innowacja spotyka się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał branży jest maksymalnie wykorzystywany.

Trzydziestym urodzinom najbardziej zielonych targów w Polsce towarzyszy bogaty program otwartych branżowych spotkań i szkoleń, które mają przynieść solidną porcję informacji oraz odpowiedzi na ważkie pytania dotyczące przyszłości. Wszystko pod hasłem „Nowe czasy, nowe wyzwania”, które odnosi się do zmian w świadomości, potrzebach i wartościach ludzi w ostatnich latach. Stąd też lejtmotywami tegorocznej ZIELEŃ TO ŻYCIE są bioróżnorodność i zmiany klimatyczne.

Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencja Promocji Zieleni, jak co roku jednoczą branże związane z zielenią podczas jedynych w swoim rodzaju, znanych i cenionych w kraju i za granicą targów ZIELEŃ TO ŻYCIE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here