Terapeutyczne metody harmonizowania ciała, duszy i umysłu

1901

Najwięksi naukowcy naszych czasów, w tym zdobywcy Nagrody Nobla i wynalazcy utrzymywali, że źródłem zdrowia i choroby jest zawsze energia w organizmie. Byli przekonani, że z czasem znajdzie się sposób  na to, aby uporać się z zaburzeniami energii, które są przyczyną  każdego problemu zdrowotnego. Jedna z kluczowym teorii fizyki kwantowej zakłada, że zrozumienie tych zależności pozwoli na dokonanie największego przełomu w dziedzinie zdrowia i uzdrawiania. Holistyczne terapie stosowane w unikatowym kompleksie Manor House SPA w Pałacu Odrowążów  w Chlewiskach pełnią taką właśnie rolę.

Gabinety Bioodnowy specjalizują się w terapiach energetycznych. Należą do nich m.in. metody harmonizacji czakr z wykorzystaniem kryształowego łóżka,  plazmowy system Eemana, balansujący system Keshego czy analiza kwantowa, dzięki której możemy dokonać szybkiej i dokładnej oceny stanu zdrowia.

 Harmonizowanie czakr

Zgodnie z tradycją mistyczną w ludzkim ciele znajduje się 7 czakr połączonych kanałem energii w kręgosłupie. Każde z tych centrów energetycznych jest powiązane z innym organem, emocją oraz kolorem. Wibracje o określonej częstotliwości i długości fal świetlnych odpowiadają konkretnym barwom. W kryształowym łóżku wiązki światła o odpowiedniej długości fali i kolorze przechodzące przez kryształy Vogla, które działają jak lasery, są kierowane na odpowiednie czakry wzmacniając ich pola energetyczne. Czakry odpowiedzialne są za stan naszego ciała, umysłu i ducha, a tym samym za nasze zdrowie.

W osiągnięciu harmonii ciała, duszy i umysłu pomaga energia życia – nasza wewnętrzna energia witalna – zwana przez Chińczyków „Chi”, przez Hindusów i Tybetańczyków – „Praną”, a przez dr. Keshe – plazmą. Czakry to ważne ośrodki energetyczne w ciele człowieka.

Uzdrawiająca moc kryształów

Energię drzemiącą w kryształach wykorzystywali już Atlanci tysiące lat temu. Wiedzę na temat działania kryształów uporządkował Marcel Vogel, którego opracowania naukowe zawierają katalog możliwości ich zastosowania. Kryształ górski symbolizuje czystość i jest źródłem uniwersalnej mocy. Ma bardzo silną uzdrawiającą energię – usuwa zatory i blokady punktów energetycznych i czakr człowieka. Wzmacnia działanie wszystkich innych kamieni, które znajdą się w jego pobliżu lub są razem z nim stosowane.

Kryształy działają jak odpromiennik , neutralizują negatywne promieniowanie. Wzmacniają pole energetyczne i mają zdolności transferowania energii. Potrafią odpowiednio nią zarządzać i są też doskonałym przekaźnikiem. Pomagają w rozwoju roślin, kontrolują pogodę, zaś wielkie kryształy – o potężnej mocy, zwane „ogniowymi kryształami”,  przenoszą energię fal radiowych na duże odległości.

– Kryształy użyte podczas medytacji dają duchowe przebudzenie i wzmacniają zdolności paranormalne człowieka, podnoszą pojemność umysłu i czystość myślenia, są niczym biblioteka. To działa jak magazyn pamięci i wiedzy. Służą nauce i są z powodzeniem wykorzystywane w nowych technologiach. Kryształy sprzyjają leczeniu różnych chorób. Wzmacniają system immunologiczny, niwelują bóle kręgosłupa, zaburzenia równowagi, a także zaburzenia żołądkowe i tarczycy oraz dolegliwości serca. Poprawiają też wzrok i korzystnie wpływają na skórę.  – wyjaśnia Grażyna Wrona,  prezes kompleksu Manor House SPA w Pałacu Odrowążów  w Chlewiskach.  

Energia kryształów może być również użyta w celu odmładzania ciała. Ponadto wzmacniają aurę, intuicję i pomagają w przezwyciężaniu obaw. Harmonizacja czakr z  wykorzystaniem kryształowego łóżka jest jedynym takim zabiegiem  terapeutycznym w kraju. Skutecznie łączy działanie kryształów Vogla i koloroterapii.

Diagnostyka kwantowa i odnowa biologiczna w  Manor House

Diagnostyka kwantowa wszystkich organów i funkcji życiowych w ciele człowieka jest bezinwazyjną metodą kompleksowej i zarazem szybkiej oceny stanu organizmu za pomocą analizatora kwantowego. Urządzenie służące szczegółowej diagnostyce ciała człowieka działa w oparciu o przepływ energii w organizmie. Pozwala uzyskać ponad 250 bioinformacji o funkcjach narządów, takich jak: trzustka, nerki, płuca, mózg i inne, układach: krążenia, hormonalnym i odpornościowym, a także o poziomie wszystkich związków odżywczych, m.in.: witamin, minerałów, cukru, kolagenu i hormonów – które dają możliwość holistycznego spojrzenia na temat przyczyn dolegliwości i metod przywracania zdrowia. Pozwalają na dokładne sprawdzenie kondycji i stan zdrowia organizmu osoby badanej.

Kompleks hotelowy Manor House SPA Pałac Odrowążów łączy piękno arystokratycznych tradycji, współczesny luksus i dobre energie natury. Wspaniała historia, sielski park, holistyczna aura Polskiego Centrum Biowitalności to warunki idealne do relaksu, wypoczynku i powrotu do zdrowia, zwłaszcza w tak trudnym dla wszystkich okresie pandemii. (JC)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here