Termin zgłoszeń w konkursie „Laur Innowacyjności” upływa 15 marca

345

Niecały miesiąc pozostał do zgłoszenia innowacyjnych produktów, technologii i usług do XI edycji konkursu im. Stanisława Staszica „Laur Innowacyjności”, organizowanego przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelną Organizację Techniczną. Termin na dostarczenie kompletu dokumentów konkursowych upływa 15 marca. O złote, srebrne i brązowe statuetki mogą ubiegać się małe i duże firmy, które posiadają siedzibę zarejestrowaną w Polsce oraz podmioty gospodarcze i jednostki naukowo-badawcze, których innowacyjnymi produktami może być zainteresowana polska gospodarka.

W konkursie nagradzane są osiągnięcia naukowe i biznesowe, kreatywność  przedsiębiorców w  najważniejszych sektorach gospodarki, innowacyjność oraz interdyscyplinarność rozwiązań. Promowanie nowatorskich produktów, ich twórców oraz pomoc we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań jest kluczem do rozwoju polskiej gospodarki. Laureaci dziesięciu poprzednich edycji konkursu korzystają z sukcesem z prawa do posługiwania się w korespondencji i promocji  wyróżnionych produktów znakiem i tytułem „Laur Innowacyjności”, wzmacniając w ten sposób wiarygodność i prestiż swojej działalności.

W XI edycji konkursu Laur Innowacyjności zgłoszenia konkursowe można nadsyłać w 12 kategoriach: Budownictwo i obiekty użyteczności publicznej, bezpieczeństwo i pożarnictwo; Ekologia i efektywność energetyczna; Energetyka i elektrotechnika; Górnictwo i hutnictwo; Informatyka i oprogramowanie; Automatyka: Mechanika, maszyny i urządzenia; Technika medyczna, przemysł farmaceutyczny i chemia; Przemysł spożywczy, gastronomia, rolnictwo, ogrodnictwo i obróbka drewna; Technika wojskowa; Logistyka, transport i komunikacja; Włókiennictwo, inżynieria materiałowa; Usługi i inne rozwiązania innowacje o charakterze społeczno-gospodarczym.

Termin zgłaszania aplikacji upływa 15 marca 2022 roku. Po upływie tego terminu zgłoszenia nie będą uwzględniane. Każdy projekt zakwalifikowany do  oceny merytorycznej jest zawsze analizowany  przez zespół ekspercki. Finalistów konkursu wyłania Kapituła uwzględniając szczególnie nowe rozwiązania, technologie i produkty, jak również rozwiązania innowacyjne w sferze organizacji przedsiębiorstwa.

Szczegółowe zasady dotyczące zasad udziału w konkursie zamieszczone są na stronie http://www.laurinnowacyjnosci.pl/   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here