Top Woman of Real Estate

2511

Nieruchomości to jedna z najszybciej rozwijających się dziś branży w Polsce. Jest w niej coraz więcej kobiet, szczególnie na stanowiskach kierowniczych. Wchodzą do sektora historycznie zdominowanego przez mężczyzn, bo oferują kompetencje odpowiadające dzisiejszym wymaganiom rynku – są elastyczne, ambitne, decyzyjne, a przy tym zyskują przewagę dzięki większej chęci dzielenia się wiedzą i wzajemnej pomocy. Stąd narodził się pomysł wyróżnienia pań, które osiągają największe sukcesy biznesowe, a ich działania inspirują innych do przełamywania barier.

Konkurs Top Women of Real Estate to wspólna inicjatywa liderów rynku nieruchomości i kluczowych organizacji branżowych takich jak Ladies First czy WIREP. Ma on za zadanie ocenić rolę i kompetencje kobiet w sektorze i nagrodzić najlepsze za osiągnięcia.

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji nastąpi na uroczystej Gali w kwietniu 2018 r. Przedsiębiorcze panie będą oceniane w ośmiu kategoriach głównych – Top Women of Real Estate in:

– Business management

– Innovator

– Business support

– Commercial sales

– Residential sales

– Acivity for green building

Na uwagę zasługują też kategorie specjalne, promujące dobre praktyki: Pro Women Company of the Year, Top Female Journalist of Real Estate i Personality of the Year – nagroda specjalna, nadawana decyzją internautów.

Wydarzeniem towarzyszącym rozdaniu nagród będzie konferencja połączona z biznes mikserem. Hasłem przewodnim konferencji jest samorozwój, a do współpracy zaprosiliśmy m.in. Instytut Gallupa.

„W wielu sektorach rola kobiet zmieniła się w ostatnich latach. Nierzadko panie musiały torować sobie drogę nie tylko kompetencjami, ale i siłą charakteru. Poprzez inicjatywy takie jak ta, chcemy to zmieniać. Pokazywać kobiecy wymiar zarządzania i skalę osiągnięć biznesowych, które przyspieszają rozwój całego rynku” – mówi Krystyna Swojak pomysłodawczyni i organizatorka konkursu Top Woman in Real Estate oraz Dyrektor Marketingu targów nieruchomości i inwestycji Real Connect.

Udział w plebiscycie można zgłaszać do 5 marca – osobiście lub poprzez dział swojej firmy lub organizację działającą w branży. Następnie, w połowie marca, zostanie ogłoszona krótka lista nominowanch, opublikowana na stronie konkursu i od tego momentu zbierane będą głosy internautów. Szczególnie zachęcamy panie do zgłoszeń samodzielnych. Już można wypełnić formularz na stronie topwoman.pl

Za wybór zwycięzców odpowiada kapituła, pełniąca rolę Jury wydarzenia. W jej skład wchodzą przedstawiciele zarządów największych firm branży nieruchomości. W jej skład wchodzą zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Więcj na topwoman.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here