Trudny czas dla Polski i świata

3836

Najbliższe 12 miesięcy nie będą łatwe dla nikogo, ostrzega dr Piotr Piotrowski, prezes Polskiego Towarzystwa Astrologicznego w publikacji zamieszczonej w styczniowym wydaniu Nowego Świata.  Znajdziemy się bowiem pod wpływem Saturna, najbardziej złowrogiej planety, kojarzonej z destrukcją. Na pierwszy plan wysunie się utrata kontroli i chaos, które są również  zapowiedzią wielu zmian na scenie politycznej.

Dla prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena rok 2021 będzie czasem rewolty. Nie trudno się z tym nie zgodzić po ostatnich wydarzeniach związanych z obleganiem Kapitolu przez zwolenników  Donalda Trumpa.  Zaskakujące jest to, że prognozy astrologiczne dr Piotr Piotrowski, przygotował już w październiku, analizując astrologiczny układ gwiazd. Polskie władze muszą się mieć na baczności w relacjach z gabinetem Bidena, ponieważ nowy prezydent USA, to niezrównany gracz, który nie zawaha się zmiażdżyć entuzjastów populistycznej nowomowy.

Saturn jest symbolem ograniczenia i sztywnych reguł, ale jednocześnie patronem dyscypliny, porządku i podporządkowania. Uważa się, że tam, gdzie w horoskopie znajduje się Saturn, pojawia się siedlisko kompleksów i zahamowani, przeszkód oraz opóźnień. To czy rok Saturna ujawni swoją złowrogą stronę zależy od wielu czynników, w tym od aktualnego położenia tej planety na niebie.

Dr. Piotr Piotrowski przeanalizował horoskop astrologiczny Jarosława Kaczyńskiego i wskazał, że jego działania doprowadzą do potężnego wstrząsu, który zdemoluje scenę polityczną. Wiosną może dojść w kraju do rewolucji. Horoskop przywódcy PIS wskazuje, że przeżywa najtrudniejszy okres w życiu, od czasu katastrofy smoleńskiej. 

To, co wydarzy się w naszym kraju wiosną, będzie ekspresją stanu psychicznego, w jakim znajduje się Jarosław Kaczyński. Skala destrukcji może okazać się nie do opisania, bo skoro nosi w sobie pierwiastek klęski – upadek powinien stać się udziałem wszystkich nie tylko jego.

Prezes PIS pozostaje teraz pod wpływem  rebelianckiego Urana i zwodniczego Neptuna, który tworzy w jego horoskopie koniunkcję z Księżycem, umiejscowionym w domu dwunastym – obszarze lęków, frustracji i cierpienia.  Masowy protest kobiet, których się obawia, wytrąci prezesa ze stanu samozadowolenia. Co więcej, wojując z kobietami przyczynia się do własnej zguby. To nie mroczne siły mogą go strącić z piedestału, lecz wkurzone niewiasty.

Neptun nie będzie dawał spokoju również samej partii. W horoskopie Prawa i Sprawiedliwości tworzy  bowiem w maju i sierpniu 2021 roku kwadraturę do Słońca i Marsa.  To będzie trudny czas dla tego ugrupowania, głównie z powodu utraty kontroli władz partii nad jego członkami i posłami. Na pierwszy plan wysunie się ogólny chaos w PIS, na czym skorzystają sojusznicy Zjednoczonej Prawicy.  

Więcej szczegółów w publikacji zat. „Pod rządami Saturna” w  miesięczniku Nieznany Świat  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here