Udział w kongresie jest bezpłatny

858

Miasto Wrocław wraz ze współorganizatorami Open Eyes Economy, Fundacją Gospodarki Administracji Publicznej i MPWiK Wrocław, są organizatorami IV Międzynarodowego Kongresu Miasto – Woda – Jakość życia, który odbędzie się 17-18 października 2022 roku w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. To doskonała okazja, aby przyjrzeć się bliżej wyzwaniom i rozwiązaniom z zakresu relacji pomiędzy miastem i środowiskiem wodnym a jakością życia mieszkańców.

Tematyka Kongresu w całości będzie dotyczyć trzech zagadnień oraz występujących między nimi relacji: Miasto – Woda – Jakość życia. Obowiązkowym punktem jest wskazanie sposobów niwelowania lub – tam, gdzie się da – likwidowania negatywnych efektów wzajemnego oddziaływania wspomnianych środowisk.

Podczas Kongresu zostaną wyróżnione trzy wiodące bloki tematyczne: MIASTO: – Miasta odporne i przyjazne dla klimatu, – Woda w architekturze. Drugi blok to WODA: – Efektywne gospodarowanie wodą w mieście, – Zarządzanie wodą w miastach w warunkach kryzysowych, – Miejska polityka wodna w praktyce. Trzeci dotyczy JAKOŚĆ ŻYCIA: – Edukacja klimatyczna – społeczna odpowiedzialność za wodę.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej, co oznacza, że w spotkaniu można wziąć udział zarówno stacjonarnie, jak i online. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne.  Wszystkich uczestników obowiązuje rejestracja dostępna na stronie: kongres.watercity.com.pl/.

Więcej informacji na stronie: watercity.com.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here