Uroczysta Gala wręczenia nagród w ogólnopolskim w Konkursie „Lider Bezpieczeństwa Państwa – 2019”, Warszawa 14 czerwca

228

Współczesne wyzwania cywilizacyjne stojące przed społeczeństwem, nadają problemom bezpieczeństwa szczególny wymiar i znaczenie. Dlatego też celem jaki stawiają przed sobą organizatorzy Konkursu – Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych z siedzibą w Bydgoszczy – jest nagradzanie osiągnięć polskich przedsiębiorców, realizujących swoją aktywność zawodową w obszarze  umacniania istniejącego potencjału bezpieczeństwa narodowego.

 W VII edycji Konkursu „Lider Bezpieczeństwa Państwa – 2019” laureatów wyłaniano w dwóch kategoriach: „Produkt” oraz „Innowacyjna firma”. W Kategorii „Produkt” zostaną nagrodzone  nowatorskie  wyroby najwyższej  jakości, projekty, jak również usługi, zgłoszone do oceny przez firmy i instytucje, zarejestrowane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Sprawdzoną innowacją będzie wyróżnianie i nagradzanie firm w kategorii „Innowacyjna firma”,  wnoszących wybitny wkład w realizację projektów na rzecz umacniania bezpieczeństwa kraju, nieustających w swoich wysiłkach w zakresie wdrażania innowacji w procesie produkcji i zarządzania.

Produkty i firmy, nagrodzone zostaną prestiżowymi Statuetkami „Lider Bezpieczeństwa Państwa – 2019”  podczas  Uroczystej Gali wręczenia nagród 14 czerwca w Warszawie.

W Radzie Programowo-Konkursowej pracowali wybitni eksperci i znawcy przedmiotu w zakresie przedstawionej problematyki. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego – minister Paweł Soloch

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here