Ważny krok w przyszłość

48

Akademia Leona Koźmińskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem BIM, reprezentowanym przez prezesa Aleksandra Szernera  i Polską Grupą Budowlaną UNIBEP SA, reprezentowaną przez Przemysława Janiszewskiego, członka zarządu – dyrektora budownictwa energetyczno -przemysłowego, uruchamia od października 2023 roku nowy kierunek studiów podyplomowych „Cyfrowe zarzadzanie energią”. Program kształcenia obejmuje wiedzę z zakresu digitalizacji procesów związanych z transformacją energetyczną w przemyśle 4.0. i w biznesie.

W świecie czwartej rewolucji przemysłowej, powszechnej automatyzacji, robotyki, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, internetu rzeczy, wszystkie branże i sektory gospodarki korzystają z nowoczesnych technologii informatycznych. Rozwiązania te można znakomicie wykorzystać do cyfrowego zarządzania energią i optymalizowania kosztów działalności firm, gwarantujących dużo większą konkurencyjność.

Studia skierowane są do menadżerów odpowiedzialnych za nabywanie i wdrażanie rozwiązań cyfrowych w firmach, za transformację energetyczną,  specjalistów pracujących w działach R&D / IT oraz twórców narzędzi cyfrowych, a także technologii z obszaru zielonej energii.

Szczegółowe  informacje oraz terminy przyjmowania zgłoszeń od kandydatów zainteresowanych kształceniem na studiach podyplomowych podane zostaną  już wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here