Zapraszamy na webinarium 6 maja: “Bezpieczna komunikacja w biznesie i edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi”

669

Dostrzegając ryzyko związane z przeprowadzaniem spotkań w tradycyjnej formie zapraszamy Państwa w imieniu redakcji Liderzy Innowacyjności, Vision Distribution oraz spółki NOT Informatyka na bezpłatne webinarium na temat: “Bezpiecznej komunikacji w biznesie i edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi”.

Firma Vision Distribution jest dystrybutorem znanych i cenionych marek, oferujących szeroki wachlarz rozwiązań multimedialnych dla placówek edukacyjnych, administracyjnych i przedsiębiorstw. Spółka NOT Informatyka dostarcza oprogramowanie gwarantujące bezpieczne prowadzenie spotkań w trybie on-line oraz wprowadza nowatorskie rozwiązania wirtualne. Termin spotkania: 06.05.2021 r. godzina 11.00

W czasie webinarium przedstawimy korzyści wynikające z zastosowania innowacyjnych rozwiązań bezpiecznej komunikacji zintegrowanej z interakcją połączoną podczas spotkań on-line w biznesie, JST i edukacji.

PROGRAM WEBINARIUM

1. Wprowadzenie i moderowanie Jolanta Czudak – Redakcja Liderów Innowacyjności

2. Vision Distribution:

BIZNES

 • Oszczędność czasu i środków finansowych, brak konieczności przemieszczania się,
 • Dynamiczne zarządzanie dokumentami (Word, Excel, PowerPoint, pdf, jpg, png, itp.) poddanymi analizie, dokonywanie korekt i zmian w czasie rzeczywistym on-line podczas realizowanego spotkania wideo,
 • Jasność wyświetlacza dynamicznie zmieniająca się do warunków otoczenia,
 • Stabilna i szybka komunikacja audio-wideo,
 • Bardzo wysoki kontrast i rozdzielczość wyświetlanych obrazów (wyświetlanego kontentu) 4K UHD HDR,
 • Bardzo wysokiej jakości przekaz audiowizualny (szerokokątna kamera 4K, wbudowane mikrofony),
 • Obsługa do 100 jednostek terenowych (rozproszonych w terenie) podczas jednej sesji,
 • Szyfrowana komunikacja, bezpieczeństwo realizowanego spotkania wideo oraz przetwarzanych danych,
 • Możliwość rejestrowania spotkań
 • Szybkie i łatwe skomunikowanie urządzeń typu: smartfon, tablet, iPad, IPhone) w danej sesji z możliwością wykonywania zrzutów ekranowych (mirror)
 • Budowanie interakcji podczas spotkań
 • Komunikacja LAN i WLAN
 • Udostępnianie ekranu, praca na wspólnej tablicy

EDUKACJA (JST)

 • Dwa programy dofinansowania dla szkół
 • Nowe kryteria podziału rezerwy 0.4 proc. części oświatowej subwencji ogólnej,
 • Dofinansowanie zakupu pomocy dydaktycznych w ramach programu aktywna tablica,
 • Realizacja zajęć zdalnych w dobie pandemii,
 • Wysokiej jakości, prosta i łatwa komunikacja audio-wideo,
 • Realizowanie zajęć lekcyjnych metodą hybrydową z prowadzeniem doświadczeń i laboratorium on-line,
 • Możliwość transmisji z kilku kamer
 • Dostęp do filmów instruktażowych, scenariuszy lekcji i kart pracy

3. NOT Informatyka – Bezpieczeństwo spotkań w trybie on-line,

 • Bezpieczeństwo narzędzi wykorzystywanych do komunikacji online
 • Weryfikacja uczestników
 • Aspekty bezpieczeństwa podczas wyboru platformy
 • Audyt oraz wytyczne dotyczące dostawców platformy
 • Kwestie prawne związane z przetwarzaniem informacji
 • Ryzyka wiążące się z wyciekiem informacji
 • Aspekty dotyczące przekazywania danych do państw trzecich
 • Incydenty podczas spotkań on-line

PRELEGENCI

Jolanta Czudak – Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, związana przez wiele lat z Polskim Radiem. Były ekspert i rzecznik prasowy w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Od 2007 roku prowadzi własną agencję ARJOL -MEDIA, która jest wydawcą magazynu „Liderzy Innowacyjności” w Dzienniku Gazecie Prawnej i portalu www.liderzyinnowacyjnosci.com  o tej samej nazwie. Specjalizuje się w upowszechnianiu wiedzy o zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych we wszystkich dziedzinach i sektorach gospodarki, od medycyny, cyfryzacji, IT, przemysłu, budownictwa po energetykę.

Kamil Wójcik – Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunkach “Elektroenergetyka” oraz “Zarządzanie zasobami IT” oraz Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku “Wdrażanie przedsięwzięć innowacyjnych”. Pedagog, kształcący młodzież w dziedzinach informatyki i telekomunikacji.  W roku 2006 podjął działania na rzecz FSNT-NOT, angażując swoją wiedzę i doświadczenie z obszaru IT i zarządzania projektami. W ramach przedsięwzięcia “Inkubator Platform Technologicznych” zainicjował projekt opracowania i realizacji wspólnej platformy komunikacyjnej dla FSNT-NOT. W efekcie realizowanych działań na rzecz FSNT-NOT w roku 2009 został powołany na stanowisko Pełnomocnika Zarządu FSNT-NOT ds. Informatycznych. Jest inicjatorem utworzenia i członkiem założycielem Stowarzyszenia Wspierania Techniki Polskiej (SWTP). Wybrany jednomyślnie w głosowaniu podczas posiedzenia założycielskiego, pełni rolę Prezesa SWTP. Od grudnia 2016 roku jest Wiceprezesem Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej, a w obszarze jego odpowiedzialności są rozwój technologii oraz promocja działań realizowanych przez Federację.

Tomasz Bondar – Dyrektor Generalny firmy VISION DISTRIBUTION, od ponad 20-stu lat właściciel firmy COPYSERVICE. Absolwent Zespołu Szkół Technicznych Mera-ZAP w Ostrowie Wielkopolskim o specjalności elektryczne i elektroniczne maszyny i systemy cyfrowe oraz Politechniki Poznańskiej Wydziału Elektrotechnicznego o specjalności Maszyny Elektryczne i Systemy Sterowania Automatyki Przemysłowej. Lider w rynku edukacyjnym od 2008 roku zajmujący się wdrożeniami i rozwiązaniami systemów interaktywnego i multimedialnego przekazu informacji. Laureat Konkursu Prezydenta Miasta Łodzi – Pracodawca Kreujący i Wspierający Edukację 2018 nominowany do nagrody „Łódzkie Łabędzie”, Certyfikowany Organizator Procesów Innowacyjnych Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Generalny importer i dystrybutor marek: eBoard, SenseDisc, TrueTrue, ELMO. Autoryzowany partner i przedstawiciel rozwiązań PRO AV: NEC, SONY, Canon. Autoryzowany i Certyfikowany inżynier w zakresie obsługi serwisowej urządzeń techniki biurowej: Canon, RICOH, Nashuatec, Konica-Minolta. Organizator w latach 2010 – 2014 czterech edycji (KKDiN) Kaliskiej Konferencji Dyrektorów i Nauczycieli oraz przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, spotkań i paneli dyskusyjnych w zakresie wdrożeń i stosowania nowych technologii w edukacji.

Krzysztof Fortuna – Nauczyciel dyplomowany  z przeszło 20 letnim stażem, na co dzień pracuje w Szkole Podstawowej w Starym Jarosławiu, absolwent Politechniki Koszalińskiej o specjalności Inżynierskie Zastosowania Komputerów, Politechniki Warszawskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Warszawskiej Szkoły Filmowej, a także ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą, informatyki, techniki i telekomunikacji, matematyki, fizyki oraz edukacji dla bezpieczeństwa. Pomysłodawca i organizator Ogólnopolskiej Konferencji Edukacyjnej dla uczniów „Noc Systemożerców” oraz Powiatowego Konkursu Wiedzy Informatycznej „Informatyka dla każdego Europejczyka”. Certyfikowany trener i wdrożeniowiec rozwiązania „Librus Synergia” dla edukacji oraz prelegent na ogólnopolskich konferencjach „Nowoczesny Dyrektor”, Lider ogólnopolskiego programu Filmoteka Szkolna i założyciel Bałtyckiej Grupy Edukacyjnej Filmoteki Szkolnej. Jest animatorem i propagatorem wplatania w proces kształcenia edukacji filmowej oraz liderem wielu szkolnych projektów. Twórca szkolnego kina, szkolnego studia filmowego, pracowni animacji poklatkowej, pierwszej w Polsce profesjonalnej szkolnej pracowni modelowania i druku 3D oraz projektu „Przerwa na kanapkę”. Wielokrotnie nagradzany przez dyrektorów szkół, wyróżniony w plebiscycie „Nauczyciel Gimnazjum Powiatu Sławieńskiego” i „Osobowość Roku 2015”, otrzymał nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz jest Laureatem LISTY 100 (edycja 2019) osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w naszym kraju. Prywatnie motocyklowy podróżnik po Świecie.

Termin spotkania: 06.05.2021 r. godzina 11.00

Miejsce spotkania: Platforma VMS – NOT Informatyka

Link do spotkania zostanie wysłany po rejestracji 

REJESTRACJA    https://konferencje.swtp.pl/   

Nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Po kliknięciu w link prosimy o wpisanie imienia i nazwiska lub instytucji i dołączyć do spotkania. System zapyta w jaki sposób chcemy uczestniczyć w spotkaniu. Prosimy o wybranie opcji mikrofonu lub słuchawek.

Spotkanie potrwa ok. 60 minut

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here