Wielkie otwarcie Okęcie Park już w ten weekend

1103

W najbliższy weekend znane warszawiakom Centrum Krakowska 61 (CK 61) przywita klientów w nowej odsłonie. Obiekt przeszedł kompleksową modernizację, a także zmienił nazwę na Okęcie Park. Na odwiedzających Okęcie Park czekać będą liczne atrakcje, m.in. specjalne oferty i promocje przygotowane przez sklepy, a także zlot food trucków oraz animacje dla najmłodszych.

Modernizacja i rekomercjalizacja parku handlowego przy al. Krakowskiej 61 rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Na powierzchni ponad 58 tys. mkw. znajdą się zarówno nowe marki, jak i dobrze już znane klientom sklepy. Nowością będzie także pojawienie się dotychczas nieobecnej w centrum funkcji rozrywkowej, którą zapewni pierwszy w Warszawie park trampolin Jump World oraz centrum wspinaczkowe Murall.

– Centrum przy al. Krakowskiej 61 jest lubiane przede wszystkim za szeroki wybór sklepów z artykułami do dekoracji i wyposażenia wnętrz. Mamy tutaj m.in. jeden z dwóch znajdujących się w stolicy sklepów sieci Agata Meble oraz duży hipermarket spożywczy Auchan. Teraz oferta centrum została uzupełniona i poszerzona zgodnie z oczekiwaniami klientów – mówi Henryk Rytwiński, COO Octava Property Trust.

Główne prace budowlane przy adaptacji obiektów  zostały już ukończone, a wewnątrz najemcy aranżują swoje lokale. Finalizowany jest montaż nowej elewacji z logotypem Okęcie Park. Zakończono także remont parkingu, na którym wymieniona została część nawierzchni. Zostały wymienione szyldy na głównym pylonie. Część sklepów w Okęcie Park jest już otwarta.

propertynews.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here