Wspólne działania spółki NOT Informatyka z Vision Distribution to krok w dobrym kierunku

1539

W systemie zdalnej komunikacji niezbędny jest profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne i bezpieczne oprogramowanie. Tylko taki mariaż gwarantuje świadczenie usług na wysokim poziomie. Spółka NOT Informatyka i Vision Distribution połączyły siły, aby ten cel osiągnąć. Podpisały partnerską umowę w zakresie współpracy i wspólnej wymiany produktów i usług.

– Kaliska firma Vision Distribution sprowadza do Polski sprzęt audiowizualny światowych marek i tworzy urządzenia dla celów edukacji, a także obsługi biznesowych spotkań online. My natomiast dostarczamy oprogramowanie, które zabezpiecza te spotkania i wprowadza nowe rozwiązania wirtualne. Połączenie wspólnego potencjału i kompetencji jest krokiem w dobrym kierunku. Zapewnia nam konkurencyjną przewagę na rynku multimediów – podkreślił Kamil Wójcik, prezes NOT Informatyka w czasie podpisywania umowy partnerskiej.

System elektronicznej komunikacji Virtual Meeting System (VMS, rozwinięty przez specjalistów w NOT Informatyka służy nie tylko do zdalnej komunikacji z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jest to   jedyne na polskim rynku narzędzie informatyczne, wykorzystywane do  głosowań w trybie online. Autorski system daje możliwość przeprowadzania różnego rodzaju głosowań indywidualnych i grupowych w tajnym trybie,  organizowania i prowadzenia spotkań, w tym  m.in. generowanie listy uczestników, udostępnienia treści uchwał i możliwości dokonywania zmian.

Vision Distribution jest importerem i dystrybutorem audiowizualnego sprzętu światowych marek, takich jak: eBoard, SenseDisc, TrueTrue, ELMO, a także  autoryzowanym i certyfikowanym partnerem i przedstawicielem rozwiązań PRO AV: NEC, SONY, Canon. Jest krajowym liderem w zakresie kompleksowej obsługi programów nauczania przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi multimedialnych.

– Zaopatrujemy placówki oświatowe w interaktywne tablice i monitory wyposażone w precyzyjną technologię odczytu w podczerwieni, które są dostarczane z dedykowanym oprogramowaniem edukacyjnym eClass, wspierającym tworzenie zaawansowanych lekcji, połączonych z interakcją – potwierdziła Ewa Bondar, prezes firmy Vision Distribution, podczas składania podpisu pod dokumentem. -. Wprowadziliśmy też na rynek przenośne, cyfrowe laboratorium dydaktyczne z rozbudowanymi funkcjami, przeznaczone do nauki eksperymentalnej dla szkół podstawowych i średnich. Z oświatą współpracujemy od dawna, a teraz rozszerzamy zakres naszych działań na rynku komercyjnym i  biznesowym. Umowa partnerska w NOT Informatyka bardzo dobrze wpisuje się w nasze plany strategiczne związane z rozwojem firmy. Przy doświadczeniu obu partnerów na pewno odniesiemy wspólny sukces.

W siedzibie NOT Informatyka w Warszawie za miesiąc powstanie multimedialne pilotażowe studio do prowadzenia wideokonferencji z wykorzystaniem audiowizualnego sprzętu, dostarczonego przez Vision Distribution.  Będą to wielomonitorowe, modułowe konstrukcje z możliwością skalowania i dostosowywania ich do potrzeb klientów podczas zdalnego przekazu. W połączeniu z autorskim oprogramowaniem i komunikatorem spółki NOT Informatyka  do zdalnej obsługi spotkań, zapewniona będzie najwyższa jakość świadczonej usługi online. (JC)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here