27 października – wyjątkowe wydarzenie w warszawskim Hotelu Arche Krakowska

768

Cztery Kongresy: Bezpieczeństwa Żywności, Logistyczny, Produkcji Podstawowej i Ekspansywnych Eksporterów odbędą się równolegle 27 października  w Hotelu Arche Krakowska.  Uczestnicy poszczególnych Kongresów mają dzięki temu możliwość wzięcia udziału we wszystkich wydarzeniach branżowych, aby porozmawiać z ekspertami o tym, jak efektywnie, bezpiecznie i z powodzeniem rozwijać biznes w tych trudnych czasach.

Jest to wyjątkowe wydarzenie łączące przedsiębiorców z sektorem usług branżowych i instytucji publicznych. Odbędzie się w formule hybrydowej dając zainteresowanym możliwość uczestnictwa zarówno stacjonarnego jak i zdalnego.

Merytoryczne prezentacje, wyspecjalizowane prelekcje, ciekawe panele dyskusyjne oraz możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami i przedsiębiorcami działającymi na rynkach zagranicznych to zasadnicze elementy Kongresu Ekspansywnych Eksporterów.

Wydarzenie będzie okazją do poznania instrumentów finansowania i zabezpieczania ryzyka, pogłębienia zrozumienia międzynarodowych reguł handlu oraz możliwości promocji i współpracy na rynkach zagranicznych ale przede wszystkim wspaniałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych. Kongres jest dedykowany eksporterom, którzy działają za granicą i poszukują nowych rynków.

Rozpoczęcie obrad poprzedzi Gala Inauguracyjna Kongresów  26 października 2022, godz. 18:30 października w Hotelu Arche Krakowska. W programie tej uroczystej kolacji przy dźwiękach muzyki, przewidziano kilka paneli dyskusyjnych z udziałem znamienitych gości i wiele różnych atrakcji.

Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu Ekspansywnych Eksporterów są dostępne na stronie internetowej wydarzenia: www.kongreseksporterow.org

Organizatorzy zapraszają również do bezpośredniego kontaktu z koordynatorem  tego wydarzenia Adrianą Rudnicką (tel.: +48 668 005 030, e-mail: adriana.rudnicka@ewabis.com.pl).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here