Z gwiazd można wyczytać prawie wszystko

3417

W świecie ostrych konfliktów światopoglądowych, przedłużającej się pandemii COVID-19, kryzysów politycznych, społecznych i gospodarczych, poszukujemy w astrologii odpowiedzi na pytanie kiedy to się skończy. Czy możemy liczyć na poprawę niekorzystnej  sytuacji, odwrócenie negatywnych zjawisk  i wyjście z impasu.  Analizując położenie ciał niebieskich na nieboskłonie astrologia zna odpowiedź na większość z tych pytań.

Specjaliści w tej dziedzinie z układu gwiazd prognozują naszą przyszłość. W niemal 40 letniej praktyce astrologicznej Waldemar Galoss, elektronik z wykształcenia, sporządził kilkadziesiąt tysięcy horoskopów i prognoz dla ludzi reprezentujących różne środowiska, w tym biznesmenów, kadrę menadżerską, duchownych i  polityków z pierwszych stron gazet. W swoich prognozach astrologicznych przewiduje też wydarzenia, które w jego ocenie, nastąpią w ciągu kilku najbliższych lat.

– Nauczyliśmy się żyć z nowymi zagrożeniami związanymi z pandemią, bo upłynęło już kilkanaście miesięcy od jej wybuchu. Czy astrolog jest w stanie przewidzieć kiedy to się skończy?

Pandemia koronawirusa zakończy się dopiero wtedy, kiedy zaszczepiona zostanie przynajmniej połowa ludności na świecie. Wirus nas przeraża, ale to jest przejściowy okres transformacji i przebudowy, w którym znalazła się ludzkość. Przechodzimy obecnie przez wiele kryzysów od zdrowotnego po ekonomiczny i  okres ten potrwa jeszcze przynajmniej kilka lat.  Pod koniec ubiegłego roku grudniowa koniunkcja Jowisza z Saturnem wyznaczyła pewien kierunek, w którym dokona się kilkuletni proces zmian.  Jego finał nastąpi między wiosną 2025 r. a zimą 2026 roku. Za 5 lat Pluton, który jest synonimem wirusa, wejdzie do znaku Wodnika i według moich prognoz pojawi się najprawdopodobniej nowa pandemia.  

– Co jeszcze może nas czekać za 5 lat?

Kilka przełomów i to zarówno w Europie jaki na świecie. Czeka nas kołowrotek zmian liderów politycznych. Prezydent Stanów Zjednoczonych  Joe Biden nie dotrwa do końca kadencji i funkcję tę przejmie wiceprezydent Kamala Harris. Kolejne wybory wygra  natomiast Donald Trump i będzie po raz kolejny prezydentem. Nie wykluczone, że w tym czasie upadnie rząd komunistyczny w Chinach. Zapowiada się wiele znaczących wydarzeń także w innych krajach. Trudno o dokładny daty, ale  z pewnością zmieni się struktura Unii Europejskiej, przystąpią do niej nowe państwa: Ukraina, Gruzja i Białoruś. Unia Europejska przekształci się z konfederacji suwerennych państw w federację. To może być jedno państwo federalne z rządem centralnym, składające się z autonomicznych państw związkowych, podobnie jak to jest w Stanach Zjednoczonych. To nastąpi prawdopodobnie kiedy Uran wejdzie do znaku Bliźniąt. Możliwa jest też realizacja w ciągu najbliższych kilku lat idei Trójmorza, jako wspólnej inicjatywy 12 państw Europy Środkowo-Wschodniej w obrębie Morza Bałtyckiego, Czarnego i Adriatyku. Trójmorze nie będzie tworzyć struktur alternatywnych wobec już istniejących w Europie, ale ma wzmacniać Unię Europejską jako całość i stanowić dopełnienie budowy wspólnego europejskiego rynku, który dotychczas tworzony był głównie w kierunku wschód-zachód.

– Zaskakująca jest wizja przystąpienia Białorusi do Unii Europejskiej. Prezydent Łukaszenko zmieni front?

– Przestanie być prezydentem po najbliższych wyborach.  Jego następcy zdecydują o wejściu do UE. Teraz wydaje się to mało realne, ale gwiazdy wskazują, że tak się stanie. Takich niespodzianek w Europie może być więcej. Niewykluczone, że rozpadnie się też Wielka Brytania i odłączy się od niej Szkocja, która przystąpi do Unii Europejskiej. Czeka nas naprawdę wiele zmian. Może być tak, że przełom roku 2025 i początku 2026 wywoła coś gwałtownego, nad czym nie będzie można już łatwo zapanować.

– Te wydarzenia są prognozowane za kilka lat. Jak Polska poradzi sobie z napiętą sytuacją, którą teraz przeżywamy?

– Nie będzie łatwo. Uran jest w znaku Barana, a to znaczy, że przechodzimy w kraju rewolucję na wielu płaszczyznach. Przestawiamy się na zupełnie inny model funkcjonowania. Wchodzimy mocno w erę cyfryzacji, którą symbolizuje Uran. Nowe technologie i powszechna komputeryzacja zdominują nasze życie społeczne i zawodowe.  Nie wszystkim łatwo będzie się przestawić na technologiczne zmiany. Czeka nas sporo konfliktów, które mogą dość długo potrwać.  Więcej będzie niepokojów, niż spokoju w różnych obszarach naszego życia. Mogę  powiedzieć, że po zakończeniu prezydentury Andrzeja Dudy, bardzo prawdopodobne, że prezydentem RP zostanie Jarosław Gowin. Już dawno miał takie zamiary, dlatego najpierw związał się z PO, a potem z prawicą. Gwiazdy wskazują, że ma predyspozycje przywódcze, a jednocześnie jest dostojny, małomówny i dokładnie pasuje do tej roli.

– Zajmuje się pan astrologią od prawie czterech dekad, czy wszystkie pańskie prognozy się sprawdzają?

To powinny ocenić osoby dla których wykonałem astrologiczne horoskopy i prognozy. Było ich kilkadziesiąt tysięcy przez te wszystkie lata. Gdyby moje prognozy się nie sprawdzały nie byłoby tak dużego zainteresowania. Wiele osób przychodzi do mnie od lat i zdaje mi relacje z tego co się wydarzyło w ich życiu. Mam duże doświadczenie w tym co robię.  Astrologią zajmuję od lat 80. minionego stulecia. Z zawodu jestem elektronikiem, dlatego pewne procesy związane z wpływem planet i gwiazd na środowisko ziemskie łatwiej mi jest analizować. Przez wiele lat kształciłem się też z astrologii u wybitnych specjalistów krajowych i międzynarodowych w tej dziedzinie.  Sam byłem również wykładowcą w szkołach artrologii, których w Polsce pojawiało się coraz więcej.  

– Czy astrologia jest trudną do nauki dziedziną?

– Każdy zawód jest trudny dopóki nie zdobędziemy odpowiedniej praktyki. Po szkole czy studiach nie jesteśmy od razu w pełni przygotowani do pracy zawodowej.  Doświadczenia zdobywamy dopiero po jakimś czasie. Podobnie jest z astrologią, która od starożytności do chwili obecnej rozwija się  nieustannie przez tysiące lat. Uważam, że każdy może się nauczyć astrologii.  Najważniejsze są chęci oraz wytrwałość. Teraz jest dużo łatwiej przyswajać sobie tę wiedzę, bo są programy astrologiczne do wykreślania kosmogramów, które kiedyś robiło się tylko ręcznie. Jak już ktoś opanuje tę wiedzę, to poczuje ogromną satysfakcję, że dzięki profesjonalnej interpretacji układu gwiazd może pomagać ludziom w rozwiązywaniu najważniejszych dla nich spraw życiowych i zawodowych.  

Ze znanym astrologiem Waldemarem Galossem rozmawiała Jolanta Czudak

1 KOMENTARZ

  1. Ostrzegam przed tym astrologiem . 4 moje koleżanki u niego były i każda wyszla niezadowolona . Przez 2 godziny poltorej godziny słucha się wykladu o historii i polityce i pogladach tego pana . Podaje kilka wersji odnośnie przyszłości . Zapomina co powiedział chwile przed tym . Stracony czas i pieniądze .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here