Za rok Polska będzie miała szanowanego przez świat prezydenta

331

W 2025 roku obędą się w Polsce wybory prezydenckie. Kto zastąpi urzędującego drugą kadencję Andrzeja Dudę? Są pierwsze prognozy. Partie nie śpieszą się ze wskazaniem kandydatów, którzy wiosną 2025 roku wezmą udział w wyborach prezydenckich. Według astrologów i jasnowidzów nowym prezydentem zostanie Rafał Trzaskowski. W drugiej turzy pokona konkurenta znaczącą różnicą głosów. Pogłoski opozycji o tym, że na prezydenta RP chce startować Donald Tusk są nieprawdziwe i służą jedynie dezinformacji.  

Koniec kampanii do Parlamentu Europejskiego jest równoznaczny z rozpoczęciem przygotowań do tej batalii prezydenckiej. Jest szansa na to, że będziemy mieli poważnego prezydenta — mówił kilka dni temu Rafał Trzaskowski stojący ramię w ramię z Donaldem Tuskiem.. Wystąpienie prezydenta Warszawy zostało potraktowane przez opinię publiczną jako swoista inauguracja kampanii wyborczej.

Naturalnym kandydatem Trzeciej Drogi wydaje się z kolei Szymon Hołownia, który nigdy nie krył, że marzy o prezydenturze. Przeszkodą mogą okazać się ostatnie kiepskie wyniki. Trudno byłoby sobie wyobrazić, żeby w ciągu kilkunastu miesięcy dało się nadrobić dystans 20 procent do dwóch głównych podmiotów politycznych w kraju, nawet jeśli Szymon Hołownia rzuci swoją osobistą popularność na szali w politycznej walce – ocenił dr hab. Rafał Chwedoruk z Instytutu Nauk Politycznych.

Konfederację mogą reprezentować Sławomir Mentzen, Grzegorz Braun i Krzysztof Bosak. Największą zagadką jest jednak to, na kogo postawi Prawo i Sprawiedliwość. Typowany Mateusz Morawiecki może nie dostać wsparcia swojego ugrupowania.

To jest bardzo ważna decyzja strategiczna i będzie poszukiwany ktoś, kto nie jest związany z jądrem formacji, czyli ktoś związany z zakonem Porozumienia Centrum, ale raczej młodszy metrykalnie kandydat – przewiduje politolog dr Maciej Onasz.

Wyborców PiS w ostatnim czasie nie zachwyciła Beata Szydło. Świeżo upieczony europoseł Tobiasz Bocheński też nie ma szans w starciu w Rafałem Trzaskowskim. Rozsiewane przez PIS pogłoski, że kandydatem na prezydenta Polski jest Donald Tusk stanowczo dementuje nie tylko sam premier, ale także astrologowie i jasnowidze. Opozycja przyjęła taktykę, żeby dezinformować zwolenników Koalicji Obywatelskiej.

Za rok okaże się, że Polska będzie miała poważnego i szanowanego na arenie międzynarodowej prezydenta. Żaden z konkurentów Rafała Trzaskowskiego nie ma na to szans. Zbyt ambitnym politykom czas się z pogodzić z nieuchronną porażką.

msn.com

6 KOMENTARZE

  • Ja jestem innego zdania. Rafał Trzaskowski jest poliglotą, który ma doskonałe przygotownie do tego, żeby zostać prezydentem Polski. Mam nadzieję, ze tak się stanie!

 1. Kiedys mrowki debatowaly na temat zachowania sloni…..
  Po co nam puste gadanie o ludziach. Gdy system bezprawia stosujemy to kogo by nie wybrali to okaze sie s synem.
  Bo system na to pozwala a wrecz wymaga.
  Niech przysiegnie przed narodem ze mu glowe zetna jesli zlamie prawo.
  A prawo trzeba przedstawic aby wiedzial co gada.
  I tak poza prawem zrodlowym ktore zaraz przedstawie, maksyma (tez zawarta) mowi ze nie ma prawa bez zgody. I tak najwyzsze i niezbywalne prawa to;
  Nie czyn drugiemu…. , nie krzywdz, nie niszcz cudzego, wywiazuj sie z umowy, masz prawo i obowiazek bronic sie.
  A kazde pochodne zasady prawa wymagaja twojej zgody.

  I tak kaaaaazdy przy korycie lamie prawo, zgody, art 30; 32; 7 i 4 i wiecej. KOnstytucji.
  Co mu mamy zrobic niech obieca to go wybierzemy. A ta obietnica a nasza akceptacja tworzy prawo. Co mamy mu zrobic jesli nie wykona wymienionych zasad prawa?

 2. – 26 cze 2020 Za chwilę wybory, a kraj jest w remanencie
  https://www.youtube.com/watch?v=0nmfePGdtPE
  jasnowidz Krzysztof Jackowski w poprzednich wyborach mówił że zdecydowanie wygra Duda
  Jasnowidz Jackowski twierdzi, że po zwycięstwo sięgnie obecny prezydent, choć jego przewaga nie będzie zbyt wielka.

  – Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego.
  https://www.antyradio.pl/news/Jasnowidz-Jackowski-przewiduje-kto-zostanie-prezydentem-Polski-Kto-wedlug-jasnowidza-wygra-wybory-42227

  – 14 lis 2019 Wybory prezydenckie 2020 12:20
  https://www.youtube.com/watch?v=3yC4SdYb42w
  jasnowidz Krzysztof Jackowski mówił że Tramp mam wrażenie że to jego ostatnia kadencja, bardzo by chciał ale w moim odczuciu nie będzie to takie proste dla niego a może nawet nie wykonalne .
  Sprawdzone wizje Krzysztofa Jackowskiego !? w poprzednich wyborach, w Polsce i USA

  • Wiele osób nie wierzy w uczciwość wyborów prezydenta w 2020 r. Ja również do nich należę. PIS opanował wszystkie urzędy i instytucje i o fałszerstwo wyborcze nie było trudno!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here