Zarządzania procesami z systemem ADONIS 12.0

848

BOC Group ogłosiła dostępność systemu ADONIS 12.0, zawierającego wiele nowych funkcjonalności. Nowa wersja oferuje szereg usprawnień zainspirowanych potrzebami klientów – poczynając od nowych kokpitów analiz, przez ulepszenia mechanizmu opiniowania i akceptacji procesów, aż do konsolidacji zasobów wsparcia – dzięki czemu codzienna praca staje się jeszcze sprawniejsza, a zarządzanie procesami będzie jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.

Nowe funkcjonalnośc rozbudowują wyjątkowe cechy narzędzia oraz sprawiają, że codzienna praca jest jeszcze sprawniejsza. ADONIS 12.0 usprawnia wiele codziennych aktywności użytkowników, takich jak zapoznawanie się z informacjami odnośnie do zasobów organizacji, opiniowanie i akceptowanie procesów oraz korzystanie z pomocy. Nowa wersja została zainspirowana tym, w jaki sposób użytkownicy systemu ADONIS korzystają z niego w inicjatywach transformacji i zawiera nowości, dzięki którym praca z narzędziem stanie się jeszcze wygodniejsza i będzie można osiągać jeszcze więcej.

Tobias Rausch, Product Manager systemu ADONIS zauważa: „Cieszymy się, że możemy wraz z ADONIS 12.0 dalej rozbudowywać nowe doświadczenie użytkownika, które wprowadziliśmy w poprzednich wersjach systemu oraz dostarczyć użytkownikom nowe funkcjonalności, dzięki którym będą mogli pracować jeszcze wydajniej, lepiej rozumieć zależności w ramach zarządzania procesami oraz w pełni wykorzystywać możliwości narzędzia”.

„Wersja 12.0 łączy w sobie innowacyjne funkcjonalności oraz zmiany, o które prosili użytkownicy systemu ADONIS. Sprawiają one, że system jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze oraz pozwala na więcej, dzięki czemu zarządzanie procesami staje się jeszcze przyjemniejsze – zarówno dla ekspertów, jak i dla osób zaczynających z BPM” – dodaje Tobias Rausch.

Nowa wersja oferuje również wiele innych ulepszeń, takich jak nowy bot (w wersji early access) dostępny dla użytkowników Starter Edition, który pozwala na łatwe wyszukiwanie treści w ramach dokumentacji procesowej, ale też w treściach pomocy. Szczegółowy opis zmian w nowej wersji jest dostępny na stronie BOC Group.

BOC Group rozwija oprogramowanie i usługi dla efektywnego i całościowego zarządzania wszystkimi zasobami w Twojej organizacji. BOC skupia się na usprawnianiu zarządzania procesami oraz zarządzania architekturą korporacyjną, jak również na wsparciu obszaru zarządzania ryzykiem i zgodnością organizacji. Do globalnych klientów ADONIS należą między innymi Airbus, Allianz, Emerson, Generali, Hilti, Rewe i Telefonica.

Spółka dostarcza swoje produkty i usługi dzięki jej 200 pracownikom w Atenach, Berlinie, Dublinie, Madrycie, Paryżu, Wiedniu, Warszawie i Winterthur oraz ponad 90 partnerom na całym świecie.

Źródło: BOC Products & Services AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here