Zarządzanie kryzysowe w firmach rodzinnych, transmisja online 23 kwietnia

456

Poznaj scenariusze świata biznesu po koronawirusie. Firmy Rodzinne to SYSTEM, nie tylko firma i rodzina. Rozmowa z dr Adrianną Lewandowską o zarządzaniu kryzysowym w firmach rodzinnych w dobie pandemii koronawirusa – transmisja live dziś 23.04 o g. 20:00. Będzie to rozmowa na żywo również o przyszłości firm rodzinnych, moderowana przez Dariusza Stasika, przedsiębiorcę – wizjonera, właściciela firmy rodzinnej WPIP.

Dyskusja potoczy się m.in. wokół tego, co można zrobić na rzecz firm rodzinnych, aby systemowo wzmocnić ich sytuację oraz jak „wziąć sprawy w swoje ręce”, czyli jak właściciele firm rodzinnych mogą doraźnie poprawić swoją sytuację.

W trakcie rozmowy zdefiniowane zostaną m.in. takie zagadnienia jak: „Realistyczny optymizm” – czym jest? I dlaczego to dobra strategia w przypadku firm rodzinnych.  Czym jest SYSTEMowe podejście firmy rodzinnej do kryzysu

Organizatorzy zapewniają „Pozostaniemy w nurcie podejścia systemowego, gdyż tylko działając systemowo, zwiększamy uważność na każdą integralną część systemu rodzinnej firmy! To właśnie ta integralność, spójność i wierność wartościom, które ważne są dla systemów: rodziny, indywidualnego podejścia każdego z właścicieli, przywództwa w firmie, zarządzania firmą w kontekście decyzji rynkowych oraz majątku, stanowi o potencjale firmy nie tylko na przetrwanie kryzysu, ale na to, co jest immanentną cechą firm rodzinnych, czyli dążenie, w obecnych czasach do przetrwania, a w przyszłości do wielopokoleniowości „.

Live z dr Adrianną Lewandowską#Firmy rodzinne to SYSTEM, nie tylko firma i rodzina z w cyklu ŚWIAT PO KORONAWIRUSIE, 23 kwietnia, o godzinie 20.00.

Transmisja z możliwością zadawania bezpośrednich pytań do ekspertów odbędzie się na żywo na Facebook-owym fanpage: Save the planet @savetheplanet.polandLink do wydarzenia: https://bit.ly/ŚwiatPoKoronawirusie_Live

O ekspercie:

dr Adrianna Lewandowska

Doradca ds. strategii i sukcesji Prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego, od 15 lat tworzy i realizuje praktyczne usługi i doradztwo na rzecz rodzin biznesowych. Pomogła już ponad 200 firmom rodzinnych w zbudowaniu strategii rozwoju czy zaplanowaniu procesu sukcesji. Dostrzega i rozumie potencjał jaki drzemie w firmach rodzinnych będących fundamentem sprawnego funkcjonowania krajowej gospodarki. Troszcząc się o długowieczność polskich przedsiębiorstw rodzinnych oferuje rodzinom biznesowym wsparcie w zakresie sukcesji, ładu rodzinnego, wdrażania projektów strategicznych i audytu strategii przedsiębiorstwa oraz tworzy Konstytucje dla Firm Rodzinnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here