Zaśpiewajmy wspólnie „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”

1652

NIEPODLEGŁA BEZ GRANIC! Polskie Media zapraszają do wspólnego zaśpiewania hymnu narodowego 11 listopada. Uczcijmy razem Narodowe Święto Niepodległości Polski. Mazurek Dąbrowskiego rozbrzmiał po raz pierwszy 2 maja b.r., z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą. Wtedy to kilkuset Polaków z 23 krajów połączyło się online i zaśpiewało razem: „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”.

Kultywujmy tę tradycję!

Bądźmy razem w 11 listopada br., dając wyraz szczególnej łączności z Polonią na świecie. Zapraszajmy przyjaciół do wspólnego zaśpiewanie hymn polski. Niech będzie nas jak najwięcej, a wieść o Niepodległej dotrze w najdalsze zakątki globu.

Organizatorzy przygotowali dedykowany formularz, za pośrednictwem którego można zgłaszać udział: http://polonia.szef.co/formularze/niepodlegla-bez-granic

Szczegółowe instrukcje łączenia zostaną wysłane na adres e-mail podany w zgłoszeniu, 24 godziny przed spotkaniem.

Jednocześnie, dzięki współpracy  z Salezjańską Fundacją Misyjną „Don Bosco”, stowarzyszenia Polskie Media rozpoczyna transmisje online Mszy Świętych. Transmisje będą się odbywać w każdą niedzielę, o godzinie 07:00, 15:00 i 17:15. Po konsultacjach z Państwem godziny transmisji mogą ulec zmianie.

Szczegóły na stronie: https://polskiemedia.org/

Dodatkowych informacji udziela Oleg Czerwiński, e-mail: sekretariat@wig.waw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here