Zimowe Święta w hotelu SPA

435

Kameralne Boże Narodzenie, pobyt sylwestrowo-noworoczny i długi weekend Trzech Króli w hotelu dla dorosłych Manor House SPA -– to idealna propozycja dla par, które chcą wspólni spędzić świąteczny czas, w spokoju miejsca za miastem i najlepszego holistycznego SPA w Polsce.

Boże Narodzenie w SPA to dobry sposób na połączenie magii świąt i wzmocnienie organizmu. Święta spędzone w pięknym miejscu i przyjaznej atmosferze kameralnego hotelu SPA sprzyjają błogiemu relaksowi i radosnym chwilom w gronie najbliższych. W ramach Pokojowego Programu SPA można skorzystać w relaksujących kąpieli w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej, które są dostępne w pokojach z głębokimi wannami. Śniadania w formie bufetu zawierają elementy kuchni wegańskiej, w której od lat specjalizuje się restauracja Manor House SPA.

Obok smakowitych obiadokolacji i domowych deserów, na Gości czeka także Wieczerza Wigilijna z tradycyjnymi potrawami. A w strefie SPA: terapia multifalowa, która działa kompleksowo na organizm, oczyszcza go, wzmacnia i stymuluje procesy samoleczenia; odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce SPA z sauną fińską, ruską banią, sauną świetlną, ścieżką świetlno-powietrzną, beczkami polskimi, balią japońską z zimną i gorącą wodą, prysznicami wrażeń i lodowym wiadrem; Alchemia Zdrowia® z warsztatami nt. profilaktyki zdrowia, urody i długowieczności; koncert akordeonowy; muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie oraz codziennie ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa.

Wybierając pobyt w okresie świątecznym w mazowieckim kompleksie Manor House SPA, możemy pospać dłużej (a łatwo tu przychodzi spokojny sen), relaksować się na basenie, strefie Łaźni Rzymskich czy wybrać się do Gabinetów Bioodnowy na relaksujący masaż, odmładzający zabieg lub energetyczną terapię wzmacniającą organizm. Do tego możemy zjeść smacznie w restauracji, gdzie zadbają o nasze podniebienia (wyśmienite, pięknie podane dania tradycyjne, wegańskie i wg zdrowie Diety Życia) i skorzystać z licznych atrakcji, chociażby wybrać się na zimowy spacer po zabytkowym parku z energetycznym Ogrodem Medytacji i Witalną Wioskę SPA czy na koncert na misy i gongi tybetańskie, z których słynie Manor House SPA. A wszystko to w klimatycznym otoczeniu, bliskości natury, ciszy i spokoju, jakie można spotkać w hotelu bez dzieci położonym z dala od miejskiego zgiełku.

Wszyscy znamy przedświąteczne zabieganie, piętrzące się obowiązki, strojenie domu, szukanie prezentów, zakupy w tłocznych sklepach, długie godziny w kuchni na przygotowaniu tradycyjnych potraw… Tymczasem świąteczny czas nie musi oznaczać wypełniania listy zadań i spełniania oczekiwań innych, można wykorzystać go na zadbanie o siebie i swoje potrzeby, zwolnienie tempa, odpoczynek i celebrowanie relacji z najbliższymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here