„Zostań w Polsce”

1396

Świat powoli otwiera się na nowo.  Jeszcze ostrożnie, z niepewnością i obawami, bo nie wiadomo jak będzie wyglądała rzeczywistość po pandemii. W dużym stopniu, to od nas zależy, jakie będzie to nowe otwarcie w Polsce. Naprawa szkód jakie wyrządził wirus, będzie trwała lata. Jednak już teraz okażmy solidarność z polskimi przedsiębiorcami wybierając rodzime marki. Niech to będzie wkład społeczeństwa w odbudowanie silnej polskiej gospodarki.

#zostanwpolsce to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które bieżąca sytuacja dotknęła najboleśniej. Zachęcamy do wybierania produktów polskich producentów, planowania wypoczynku w kraju oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem. Efektem będzie promocja polskiej marki w kraju i na świecie, edukacja, zwiększenie świadomości Polaków na temat celowości wybierania rodzimych produktów, zbudowanie patriotyzmu gospodarczego, społecznej solidarności i odpowiedzialności.

Pierwszym etapem projektu było uruchomienie strony internetowej www.zostanwpolsce.com, na której, za pośrednictwem formularza: http://zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie, firmy dotknięte kryzysem mogą się bezpłatnie prezentować oraz uruchomienie w mediach społecznościowych grupy #zostanwpolsce.

Kolejny etap to budowa platformy komunikacyjnej, gdzie będą organizowane wirtualne wystawy branżowe, podczas których firmy zarejestrowane w programie, będą mogły promować swoje oferty specjalne, przygotowane na potrzeby wydarzenia.

Wynikiem tych spotkań B2B będzie partnerstwo międzynarodowe i szeroko rozumiana promocja Polski na świecie, dzięki ścisłej, wieloletniej współpracy Warszawskiej Izby Gospodarczej z izbami gospodarczymi z Europy Centralnej i Wschodniej. Inne formy wsparcia polskich firm są przygotowywane na bieżąco, zgodnie z sygnalizowanymi potrzebami.

„Zostań w Polsce” cieszy się coraz większą popularnością, kolejne firmy z różnych sektorów gospodarki dołączają do projektu. Do dziś zgłosiło się blisko 100 podmiotów, ich liczba stale rośnie, co świadczy o tym, że projekt wpisuje się w potrzeby przedsiębiorców zagrożonych upadłością.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej akcji, do propagowania hasła, udostępniania grafiki na swoich stronach i wśród partnerów. Bądźmy solidarni z przedsiębiorcami.

Razem możemy więcej. Tylko solidarność i wzajemne wsparcie pozwolą nam przetrwać ten zły czas tak, by później podnieść się mocniejszymi. Wierzymy, że nasza pomocna dłoń podana DZIŚ, przyczyni się do zminimalizowania negatywnych skutków kryzysu i uczyni polską gospodarkę silniejszą JUTRO.

Redakcja Liderów Innowacyjności jest partnerem tej szlachetnej akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here